PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612342}

Agenci

2 Guns
6,7 54 341
ocen
6,7 10 1 54341
6,0 7
ocen krytyków
Agenci
powrót do forum filmu Agenci

No opis fabuły na filmwebie to jest taki spoiler, że już się chyba bardziej nie dało. Film się najlepiej ogląda jak się kompletnie nie zna fabuły. Kto to pisał się pytam i czemu nikt tego jeszcze nie usunął? :P

ocenił(a) film na 6
ms_Glizda

Sam plakat też jest spojlerem.

karczewk

Tak samo jak polski tytuł.

drenz

No, ale w opisie jest już naprawdę wszystko.

ms_Glizda

Zgłosiłem to, ale i tak go nie usuną, bo jest to opis dystrybutora ani nawet nie zamienią innym. Cóż, gorzej dla tych, co jeszcze nie oglądali a zaglądną na profil filmu...

drenz

Nooo cóż. Dobrze, że ja nie zaglądałam. :)

ocenił(a) film na 6
drenz

Może ten film powinien mieć tytuł "Spojler" ? :)

karczewk

"2 spluwy" , a nie jakieś kombinowanie i inwencja twórcza tłumaczy...

ocenił(a) film na 7
ms_Glizda

No dokładnie, bez sensu jest ten opis, film byłby dużo ciekawszy jak byśmy nie wiedzieli od razu tego co tam napisano ;/ przed obejrzeniem filmu zwykle czytam opis, chyba nie jako jedyna, a dziś fw niemiło mnie rozczarował. Tytuł zresztą też, kolejne super tłumaczenie, ciekawe kto to wymyślił ...

pan_dziobak

Nie fw rozczarował, tylko dystrybutor jak już Zawsze dają oficjalne opisy, co nieraz jest zabawne, jak wiadomo, że chodzi o gniota, a opis ma jakby to była nie wiadomo jak rewelacyjna pozycja. Co do reszty się zgadzam, zarówno polski tytuł, jak i opis, porażka. W filmie kim są dwie spluwy jest dopiero odkrywane przed widzem po pewnym czasie, a tam żadnej niespodzianki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones