PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 280
ocen
6,9 10 1 60280
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn
eltoro10000

Jak już to przez jedno L - Ale ja tam nie widzę problemu :)

buterfly

Nie zrozumiałeś aluzji...

eltoro10000

A jaka to aluzja ;)

buterfly

Aluzja do tego, że wiele tytułów z Aladynem (lub Aladdinem) w tytule zostało na Filmwebie przetłumaczonych na "polski" jako Alladyn. Jak np. tu: https://www.filmweb.pl/film/Cudowna+lampa+Aladyna-1966-103710
Widzę, że moje wpisy pomogły, bo chyba wszędzie poprawili.
Jest to typowy, częsty błąd, tak jak Colargola przerabiają na Coralgola, kanister na karnister, kolubrynę na kolumbrynę, schizofrenię na schizofremię, itd, itp.
Jak kto nie dosłyszy, to sobie "dośpiewa"...

eltoro10000

Z tego co pamiętam to już od dłuższego czasu jest właśnie Aladyn ;) .

buterfly

I co z tego wynika?
Mój wpis jest z 2014, może poprawili od razu, nie sprawdzałem.

eltoro10000

A to że twój post jest już nieaktualny, bo w czerwcu na pewno było już przetłumaczone .

buterfly

Co było przetłumaczone? Przecież nadal figuruje jedynie tytuł oryginalny "Aladdin", wpis jest więc aktualny nawet w tej chwili. Jakbyś szybciej myślał niż piszesz, to byś zrozumiał o co mi chodziło.

eltoro10000

Zawsze możesz sam dodać polski tytuł, wiec wybacz ale nadal twój post jest zbyteczny .

buterfly

Wybaczam, tyle, że to twoje posty są tu zbyteczne. Nie zrozumiałeś aluzji, nie wiesz co to ironia, ale brniesz dalej, byle paplać, bo nie wiesz kiedy skończyć i wycofać się z twarzą.

eltoro10000

I mówi to człowiek którego ironia była zbyteczna ;) - Bo tak trudno dodać polski tytuł filmu na Filmwebie .

buterfly

Zbyteczne jest dalsze karmienie trolla. Adieu.

eltoro10000

Owszem Adieu. Żeby napisać trawną ironie najpierw się trzeba nad nią zastanowić .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones