PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34959}

Ale jazda!

Interstate 60: Episodes of the Road
7,4 15 989
ocen
7,4 10 1 15989
6,7 3
oceny krytyków
Ale jazda
powrót do forum filmu Ale jazda!

Beznadzieja!!!

ocenił(a) film na 10

Film bardzo kiepski, jakiś nijaki, już po paru minutach chciałem dać mu nie więcej niż 2/10. Mija następne kilka chwil, historia zaczyna się zazębiać i budować konkretny klimat. Z każdą minutą opowieśc zyskuje 3/10, 4...itd. do pełnej i zasłużonej dziewiątki. Pouczające i solidne kino. Polecam, jeśli mogę.

GESTRAZ_2

miałem tak samo,właśnie obejrzałem sobie w uczcie kinomana i sobie myślę "oho zmiany w TVP więc jakiś dyletant robi za kucharza",ale stopniowo zmieniałem zdanie,też oceniłem na 9,bardzo dobry...i tu chciałem się rozpisać,ale uznałem że lepiej niech każdy po obejrzeniu filmu zastanowi się nad przekazywanymi treściami.

ocenił(a) film na 5
Antyszwed

Do sceny z tajemniczym żarłokiem też wydawał mi się raczej słaby, taki zbyt bajkowy i „ulizany” niczym odtwórca głównej roli (niestety średnio mi pasował do tej opowieści przystojniak rodem z Beverly Hills 90210 czy innych tego typu tworów). Potem już było znacznie lepiej - miasto euforii oraz prawników to majstersztyk krzywego zwierciadła. Niestety samo zakończenie na minus – to że będzie happy end wiedziałam, ale że aż taki HAPPY? Trochę przesadzili ;)
W sumie 5/10, co oznacza OK, czyli (In My Humble Opinion) raczej nadający się do oglądania film, miejscami nawet bardzo fajny, niemniej jednak bez specjalnych „fajerwerków”.

ocenił(a) film na 8
GESTRAZ_2

Czytajac poczatek mialem krytykowac autora az doczytalem do konca. Zgadzam sie w 100%. Poza tym takie osoby jak: J. Fox, Lloyd ich nazwiska dodaja pktow (sentyment do Back to the future_)

lokasz_2

Osobiscie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. :)
Po pierwszych minutach również uważałam, że film może byc kiepski ale wytrzymałam, poczekałam i okazało się, że było warto! :D
Jak najbardziej polecam ;)

ocenił(a) film na 8
lokasz_2

Jak dla mnie to największą zaletą jest tu Amy Jo Johnson. :) Ładna dziewczyna. Sentyment z Power Rangers. :)

GESTRAZ_2

Ja z kolei miałem na odwrót. Film od początku mi się spodobał (mówię sobie 9 jak nic), bo czym z każdą sceną jego notowania spadły aż do 3.
I szczerze wyznam, że po jakimś czasie od obejrzenia filmu prawie go nie pamiętam. A moje przebłyski ograniczają się do jego gorszych cech i motywów. Tak więc chyba dostał ocenę zasłużoną ;)

ocenił(a) film na 7
GESTRAZ_2

wszyscy tylko beznadzieja i beznadzieja a niby skąd film ma ocenę 8.04? mi np sie bardzo podobał choć dawno go nie widziałem ;p
ps to mój pierwszy post ^^

ocenił(a) film na 8
yzardil

Jacy wszyscy? Mnie się podobał. :)
Zresztą co się dziwisz? Dziś jak się litrami nie leje krew, to niektórym ludziom się nie podoba (zobacz komentarze pod Terminatorem 4).

ocenił(a) film na 8
yzardil

Radzę czytanie całego wpisu przed odpowiedzią na niego. ;)

użytkownik usunięty
GESTRAZ_2

Witam
Mnie osobiście podobało się "Muzeum Fałszywej Sztuki" (piękny przykład snobizmu) oraz urocza pani Deborah Odell ;-)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

9/10

użytkownik usunięty
GESTRAZ_2

Mój ulubiony film. 11/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones