PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108102}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,3 29 159
ocen
7,3 10 1 29159
6,4 9
ocen krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

!

ocenił(a) film na 3

Jak zwykle u Disneya świetna animacja.Natomiast cała ta historia jest idiotyczna,niestrawna i bezsensu,bardzo ciężko się to ogląda.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Żeby dobrze bawić się na Alicji trzeba spełnić pewne warunki. Bez tego ani rusz:
a) piwo, wódka, wino do wymieszania, dobra marycha i jedziemy
b) znajomość wielu środków psychoaktywnych i jakie jest ich działanie
c) dystans do tego świata i nastawienie się z góry na psychodelię

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
akira894

Jeśli oglądasz filmy pod wpływem środków odurzająych,to oszczędz sobie i nie odzywaj sie do mnie,ponieważ nie dyskutję z ignorantami.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Zadziwia mnie, że ignorant nie chce rozmawiać z "ignorantem" ;)

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Według mnie wystarczy punkt c)
...chociaż wspomniane środki niekiedy bywają pomocne :'D

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Jeśli nie lubisz psychodelicznych klimatów ani świata, w którym logika prawie nie istnieje ani nie masz odpowiedniego poczucia humoru, to raczej nie polubisz tego filmu ani podobnych. Chociaż mogą ci się spodobać postacie, np. sympatyczna główna bohaterka, marcowy zając i szalony kapelusznik, znikający kot, no i oczywiście Królowa Kier będąca rozwrzeszczanym bachorem w ciele dorosłej baby mającym dużą władzę. Jej reakcje i zmiany nastrojów naprawdę mogą bawić.

Berith7777

Ta bajka to świetny trip! Zresztą podobnie jak książka. Żal, że nie da się przetłumaczyć tych wszystkich językowych cudowności. Świetna rzecz.

ocenił(a) film na 3
erdece

Skoro tak uważasz.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

mleka????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones