PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 216
ocen
6,8 10 1 20216
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

Hej, czy ktos ma jakies pojecie o tym, na tle jakiego jeziora rozgrywaja sie zdarzenia z filmu Butterfly Effect 2??? Moze byc jeszcze miasto, w ktorym mieszkaja bohaterowie? Moze San Francisco, choc nic mi na to nie wskazywalo, ale na pewno daleko od Nowego Jorku (5000mil), wiec moze? A jeziorko wygladalo podobnie do Lake Tahoe w NV/CA, gdzie bylam, jezioro, gory, drogi... Wiem, ze ludzie przyjezdzaja tam czesto z SanFrana. Oczywiscie, pewnie takie jeziora wszystkie wygladaja podobnie jesienia... Bede wdzieczna za jakas odpowiedz.

ocenił(a) film na 5
veymon

Jesli ktos to w ogole czyta.... Pomylilam sie. To mial byc temat przy Butterfly Effect 2. Notabene, film Smokin Aces byl krecony w kasynie, w ktorym pracowalam jesienia roku 2005. Jeszcze go nie ogladalam, wiec nie wiem, ile tam jest z mojego kasyna, ale kiedy tam bylam, byly castingi na statystow... To tak a propos Lake Tahoe...

ocenił(a) film na 5
veymon

Jesli ktos to w ogole czyta.... Pomylilam sie. To mial byc temat przy Butterfly Effect 2. Notabene, film Smokin Aces byl krecony w kasynie, w ktorym pracowalam jesienia roku 2005. Jeszcze go nie ogladalam, wiec nie wiem, ile tam jest z mojego kasyna, ale kiedy tam bylam, byly castingi na statystow... To tak a propos Lake Tahoe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones