PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 216
ocen
6,8 10 1 20216
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

zna ktos ta muze z zwiastune 2, piosenka, zespol co kolwiek :) jest swietna :) a film tez niczego sobie

ocenił(a) film na 8
biernat_krakow

motorhead - ace of spades. klasyka poprosu XD

blania_2

Motorhead- Ace of spades?? W ktorym momencie Ty tu slyszales piosenke ace of spades?? nie wiem co to bylo ale napewno nie to :)

ocenił(a) film na 8
mr_tomi

chodzi mi o tą z 2 zwiastuna gdy rozpoczyna się strzelanina a potem otwiera się winda z kolesiem który rzuca gazem :)

sprawdze ten motorhead

biernat_krakow

Jest to Get Ludacris - Get Back, sam tego szukałem, już myślełem, że to motorhead o którym ktoś wspomniał wyżej, ale się naciąłem:/
Pozdrawiam!

kretrs

źle wkleiłem, chodziło mi o Ludacris - Get Back, jeszcze nie słychałem ale już się ściąga, na emule jest jakiś fake bo ściągneła mi się nuta o miłości zamiast Get Back:/

ocenił(a) film na 8
kretrs

na pewno Ludacris - Get Back bardziej przypomina ten kawałek niż Motorhead ale coś mi brakuje...na emule widziałem ten kawałek z Sum 41, może dodali tam gitary :D

ocenił(a) film na 8
biernat_krakow

Ludacris & Sum 41 - Get back . jednak to jest to :D urywa łeb, jadąc autem dobrze sie tego słucha :D heh

biernat_krakow

http://www.filmmusic.com/trailers/?cid=S&id=1927 ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones