PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123311}

Asterix i wikingowie

Astérix et les Vikings
7,0 31 414
ocen
7,0 10 1 31414
5,8 5
ocen krytyków
Asterix i wikingowie
powrót do forum filmu Asterix i wikingowie

Nie no, hańba! Przecież to Ryszard Nawrocki zawsze podkładał głos! Już mi się nie chce oglądać...

honey1

Jestem ciekaw dlaczego do filmów i najnowszej części Asterixa nie wzięli aktorów, którzy podkładali głos do starych dobrych Asterixów. Ryszard Nawrocki z Janem Prochyrą byli najlepsi.

użytkownik usunięty
Corlone_123

Morański jest własnie najlepszy, w aktorskiej wersji tym bardziej.

ocenił(a) film na 7
honey1

Obejrzyj sobie Asterix na Olimpiadzie (2008) to zobaczysz jak słabo Sławomir Pacek dubbingował Asterixa. Ja tam wole klasyke czyli:
-Asterix: Ryszard Nawrocki/ewentualnie Mieczysław Morański (nigdy Pacek)
-Obelix: Jan Prochyra

honey1

Nie oglądaj. Ja mogłam była Cię posłuchać i nie zaczynać włączać tej szmiry.

ocenił(a) film na 7
klaudusia761212

To i tak chyba nieco lepiej niż beznadziejny lektor w "Asterix podbija Amerykę".

ocenił(a) film na 7
honey1

Fajne podejście. Pozostaje mi ironicznie pogratulować.

honey1

Świetnie się spisał przestań gadać głupoty dzieciaku.

crazy_race

Morański to dobry aktor dubbingowy. Ale ja się już przyzwyczaiłam do Nawrockiego w tej roli, jako że od dziecka właśnie z nim takie odcinki oglądałam, (wypraszam sobie to "dzieciaku"). Niepodobna zmieniać przyzwyczajeń, których zmieniać nie trzeba. Niech naprawiają to, co złe, a nie to, czego nie muszą naprawiać, bo dobre. To jak z remontem rynku w Wadowicach, który trwa już bagatela rok, mimo że wcale nie był konieczny. Powiem więcej- niepotrzebny.

honey1

Głos Nawrockiego idealnie pasuje tylko do jednej postaci: Panoramixa.

crazy_race

Są rożne gusta...

ocenił(a) film na 7
honey1

Asterix nawet pasował, ale Zborowski jako Obelix wypadł bardzo słabo w porównaniu do Jana Prochyry. Ciężko się go słuchało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones