PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540085}
5,3 572
oceny
5,3 10 1 572
Bajzel po polsku
powrót do forum filmu Bajzel po polsku

To nie film dla Goroli!!!

ocenił(a) film na 10

Niy piszcie żenada bo tego filmu nie zrozumicie, sie sciągnijcie lepi napisy

ocenił(a) film na 10
posek

a my są gorole z Wielkopolski i na sie podobo!!! pozdrawiamy!!!

posek

my z mazur to raczej nie gorole ale nam tyz sie podoba:))

turtles0

Gorol to nie Ślązak, od Sosnowca aż po suwałki to już gorole nie mylić z góralami, choć nazwa się od nich wzięła.

posek

Jakie to wygodne napisać, że ktoś filmu nie rozumie i uważać się za tego "inteligentniejszego". Otóż uświadamiam cię człowieku:
Każdy rozumie oglądany film na swój sposób, więc skończ z głupimi tekstami. Uważasz się za wielkiego znawcę, który najlepiej rozumie każdy film i może pouczać innych? Gratuluję podejścia.

ocenił(a) film na 7
vbazyl

mu chodzilo o jeżyk a nie o zrozumienie

ocenił(a) film na 1
posek

nie dla Goroli tylko dla idiotów. Masakra, to nie film, to jakieś gówno którego nikt nie sprzątnął. Ani śmieszne, ani ciekawe, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 7
pawkna

nie dla idiotów tylko da hanysów cztli ciebie gorolu to nie dotyczy idź sobie ,,pokonwersuj" z inną osobą

Gorn221

Ty to jakiś problem chyba masz co? Takiś dumny ze swojej śląskości czy jak? To zaraz jest powód do czucia się lepszym? To powód do jechania po innych? Taki cudowny się czujesz Ślązaku? Jak tacy cudowni się czujecie to po kiego grzyba w Polsce jesteście? No przecież lepsi jesteście, bando nierobów gotowych udusić za kawałek słoniny. Byłem, poznałem. Odradzam każdemu. Rzekłem.

ocenił(a) film na 7
pajak6969

Gówno mądrzejsze od kury. Czy jakoś tak to szło. Ty chyba mylisz Ślązaków z Romami.

Gorn221

Nie. Chodzi mi o Ślązaków.

ocenił(a) film na 7
pajak6969

To teraz ja mogę powiedzieć, że wszyscy gorole to urzędasy, warszawiacy i cwaniaki którzy okradają nas na każdym kroku.

Gorn221

idź stąd prymitywny szowinisto. idź opowiadać jaki to jesteś wspaniały bo się urodziłeś na zapylonym śląsku i jak to całą Polskę i Świat cały utrzymujesz kręcąc się po kopalni jak bohaterowie filmu.

ocenił(a) film na 7
pajak6969

Nie generalizuj.Jestem slązakiem(jech zech slazokiem),ale na pewno nie popieram takich gosci jak Gorn221,wrecz przeciwnie-wstyd mi za nich,takze nie warto wrzucać wszystkich do jednego worka.Zreszta gdybys to zrobił bedziesz taki sam jak ten gosciu.Pozdrawiam-ze sląska.

pajak6969

W genach to mają, takie adolfiki z nich są,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones