PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757545}

Zanim odejdę

Before I Fall
6,9 52 701
ocen
6,9 10 1 52701
Zanim odejdę
powrót do forum filmu Zanim odejdę

Poruszył mnie

użytkownik usunięty

Dzięki temu filmowi zdałam sobie sprawę, że jednak nie jestem tak dobrą osobą, jak mi się wydawało. Zauważyłam, że nie zawsze reaguję, kiedy innym dzieje się krzywda, a nie potrafią się obronić. Zauważyłam, ze robię krzywdę swojej siostrze, będąc na nią wciąż zła, dlatego, że nie jest taka, jaką chciałabym by była. Zauważyłam, że zachowuję się nie lepiej wobec rodziców. I zauważyłam, że jeszcze nie jest za późno na zmianę. Naprawdę polecam, mnie chwyciło za serce i za sumienie, mam nadzieję, że was też tak poruszy.

użytkownik usunięty

Dokładnie. Kiedy parę lat temu przeczytałam ksiązkę to też wywarła na mnie takie wrażenie. Z przyjemnością zobaczyłam film i z jeszcze większą stwierdziłam, że byli dość wierni pierwowzorowi:)

Ktoś się inspirował filmem Efekt Motyla, nie zmienia to faktu że film jest rewelacyjny pozdrawiam:)

Ricky79

Takie http://www.filmweb.pl/film/Odkrycie-2017-757770 dla młodzieży. Wariant optymistyczny życia po życiu :-)

borsuk96

Akurat ten film mi nie przypadł do gustu tylko 5/10

ocenił(a) film na 5
Ricky79

Dlaczego Efektem motyla? A może Dniem świstaka? A może jeszcze czymś innym. Motyw powtarzalności dnia nie jest niczym nowym. A diametralna różnica polega na tym, że w EM protagonista zmieniał przyszłość, za to w tej produkcji tak daleko nie wybiegamy i jedyne co bohaterka zmienia to siebie i to jak zostanie zapamiętana.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie, ten film otwiera nam oczy. Piękny, wzruszający, pouczający. Łzy parę razy poleciały.

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

Czy otwiera oczy to średnio... chociaż fakt możemy się zastanowić ile czasu marnujemy i jacy tak naprawdę jesteśmy w stosunku do bliskich... Niestety jest wiele filmów, które to lepiej zobrazowują. Dla mnie film zbyt infantylny, dialogi słabe, a wulgaryzmy zbyt przesadzone.

ocenił(a) film na 7

Bardzo mi przypomina w wymowie 13 powodów... Świetny film

ocenił(a) film na 7
Ashganka

Gdzie można obejrzeć ten film? Czytałam ksiazke i bardzo mi na tym zależy

avneedsyou

Jest na Netflix jako "Zanim odejdę"

ocenił(a) film na 3
Ashganka

Kolejna, niezbyt udana trawestacja Dnia świstaka. Tym razem tak naiwna i ckliwa, że tylko dla nastolatek.

ocenił(a) film na 9
djgalin

Mnie się podobał, a już stać mnie na nowe czołgi w World of Tanks z zarobionej kapuchy.

ocenił(a) film na 6

prawda jest taka, że coraz mniej jest filmów wywołujących refleksję a coraz więcej filmów z jakimiś komercyjnymi banałami.

użytkownik usunięty
mate21

Zgadzam się

ocenił(a) film na 8

Mysle ze ten film w piekny sposob pokazuje proste prawdy zyciowe. Niby oczywiste, ale wlasnie o takich oczywistych rzeczach wiele osob zapomina. Wiele osob tez zapomina, nie wiadomo ile beda zyc i nie czerpia z kazdej chwili. Ulegaja zludzeniu niesmiertelnosci. No i piekne przeslanie, ze faktycznie warto byc dla innych dobrych, ale nie tylko dla bliskich, ale dla wszystkich. Latwo mozna kogos zranic jak one te dziewczyne (choc najgorsza tu i tak byla w tym ta blondynka niestety), a kazdy zasluguje na szacunek i sami mamy jakies braki jezeli wysmiewamy innych. Bardzo podobala mi sie przemiana bohaterki w sumie caly czas chyba byla dobra dziewczyna, ale to w sobie skrywala. Film bardzo mna wzruszyl i zmotywowal do bycia jeszcze lepsza. Do tego piekne cytaty np te ze jej zostalo tyle i tyle godzin nam tez nie wiadomo ile - parafrazuje nie mam dobrej glowy do cytatow, ale cytat piekny. Generalnie film pelen wartosci zarowno dla nastolatkow zeby cos zrozumieli i nie uwazali ze np sa lepsi od kogos z jakiegos powodu zeby nabrali pokory i dla doroslych tez :-) Ja akurat mam 26 lat jestem wrazliwa i film idealnie do mnie trafil. Mozna zmienic swoje postepowanie zawsze :-)

ocenił(a) film na 9
monika220

"a akurat mam 26 lat jestem wrazliwa i film idealnie do mnie trafil. Mozna zmienic swoje postepowanie zawsze :-)"
Ja mam 32 i też idealnie do mnie trafił. Kto da więcej? ;-)

ocenił(a) film na 9
Artanis

OMG jaki ja jestem stary/

ocenił(a) film na 8
Artanis

Oczywiście, że nie stary. Chodziło mi o to, że ten film do każdego może trafić, a nie zawsze tak jest jak grają nastolatkowie, czasem ciężej się to ogląda.

gdzie go mogę zobaczyć online?

Weronka90

na cda

każdy jest piękny na swój sposób i musisz być wdzięczna za to co masz i docenić te dobre chwile

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones