PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 955
ocen
4,3 10 1 71955
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

Co to miało być !

ocenił(a) film na 4

Co to z młodzież ? Skąd są ci ludzie z kosmosu ! Marne dialogi, sztucznie zagrane! Strasznie przerysowane ! Ja widzę młodzież na co dzień i mam syna 17 lat , ale żyjemy chyba w innych światach! Jedno co się zgadza to, że dzieci nie powinny mieć dzieci !

ocenił(a) film na 1
sylsob1

w pewnej nowoczesnej stacji muzycznej ruszyli z polską edycją programu o młodocianych mamusiach, które to próbują się wślizgnąć na salony :>

ocenił(a) film na 4
evillynn

tak, od czasu do czasu zerkam na to :/

sylsob1

U mnie w szkole też jest inaczej, ale może chodzi bardziej o takie gorsze szkoły. Wcale nie jest niemożliwe, słyszałam pewne sytuacje, które są podobne do tych na filmie od koleżanek.

ocenił(a) film na 4
AsunaSun

Powiem, tak: mieszkaliśmy w najgorszej dzielnicy ( w opinii innych) a teraz mieszkamy w jednej z najlepszych, a szkoły niestety bez większej różnicy. Myślę, że jednak to jaka jest młodzież zależy od rodziców od wychowania a nie gdzie mieszka i gdzie się uczy. Dzieci pozostawione same sobie bez wsparcia i zrozumienia przez dorosłych może takie będą jak w tym filmie nie wiem nie znam takich !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones