PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679424}
6,3 19 996
ocen
6,3 10 1 19996
4,1 9
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben-Hur

Może jestem młodą osóbką ale ten film wywołał we mnie łzy. Film został nakręcony po prostu wspaniale. Aktorzy i aktorki świetnie wybrani, muzyka zapiera dech w piersiach. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałam.

ocenił(a) film na 9
Monique_Loudblanket

Popieram w 100% :-)

Monique_Loudblanket

Zgadam się co do tego że jesteś młodą osóbką.

ocenił(a) film na 5
Alien91

Chyba bardzo młoda osobka

ocenił(a) film na 7
aiden85

Każdy ma soje zdanie i ,każdy lubi co innego dlatego powinieneś uszanować jej ocenę ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Monique_Loudblanket

Uważaj z dzielniem się wzruszeniem jakiś dziełem na forum publicznym bo Cie prostaki ukamieniują...(albo ukrzyżują).Jedyny sens że w tłumie czasem znajdzie sie ktoś kto Cie zrozumie ten film jest piękny nie tylko wizualnie a końcówka wzruszająca dająca nadzieję.A co do tego że jesteś młoda popatrz na to w ten sposób...jesteś dojrzalsza niż większość z nich bo ich takie treści po prostu przerastają...pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
mega3siek

taaa, mam do Was prosbe, tych mlodych wiekiem gniwnych "piorem"jeszcze bez tysiecy filmow obejrzanych na koncie... Przypomnijcie sobie te Wasze wpisy za dwadziescia - trzydziesci lat. Bogaci w doswiadczenie zyciowe, bogaci w setki albo i tysiace filmow, ktore obejrzeliscie. Ciekaw jestem czy nadal tak bedziecie podchodzic do tego wlasnie filmu. Ja uwazam, ze film jak na naprawde zajebisty budzet 100mln usd jest cienki jak piwo miller... ale sa amatorzy piwa miller wiec beda i fani nazywajacy tego - moim zdaniem gniota, arcydzielem... :D

ocenił(a) film na 4
sobanek

Zgadzam się z całą wypowiedzią, to rzadkie u mnie:) Proponuję młodej autorce tematu obejrzeć wersję z 1959.

moni1878

Ja proponuję przeczytać książkę

ocenił(a) film na 3
aniamich

Ja również.

ocenił(a) film na 3
sobanek

Zgadzam się w CAŁEJ rozciągłości.

ocenił(a) film na 3
Monique_Loudblanket

Cudowny film? Z całym szacunkiem, film był nudny i nużący a przede wszystkim nie był nawet adaptacją wspaniałej historii, którą czytałam. Już nawet wersja z 1959 roku była zdecydowanie lepsza. Gdzie tu historia galernika, który ocalił życie Arriusa i został jego przybranym synem, co otworzyło mu wejście na rzymskie salony? Gdzie historia Baltazara i Iris, która w końcu zabiła Messalę? NIC tu nie ma! Ta bajeczka z 2016 roku jest irytująco beznadziejna.

ocenił(a) film na 10
Monique_Loudblanket

popieram też ! wszystko totalnie masz racje !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones