PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679424}
6,3 19 997
ocen
6,3 10 1 19997
4,1 9
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben-Hur

Znowu Morgan Freeman

ocenił(a) film na 7

Da się jeszcze kręcić filmy bez Morgana? Czy może filmowcy myślą "damy do obsady M.F to film sie musi udać".. bardzo lubie i cenie tego aktora ale ostatnio mi sie przejada...
P.s ale w siwych dredach to go pierwszy raz widziałem;p

wilud

No bez przedady, jest trochę filmów bez niego. A jeog udizal to dla mnie wielki plus. A w tej charakteryzacji wręcz boski jest... :D

ocenił(a) film na 6
wilud

Da się. Można przecież z Samuelem L. Jacksonem

roman_zabawa

Haha dobre :-) Niedawno też miałem wrażenie że Jackson wylezie w filmie nawet z lodówki. :-)

wilud

Można jeszcze z Karolakiem lub Szycem

wilud

Myslalem, ze zagra Jezusa. Jestem zawiedziony.

ocenił(a) film na 3
DIDASKALIA

To byłby znakomity wybór!

ocenił(a) film na 5
DIDASKALIA

haaaaaaaaa

DIDASKALIA

Palanty! Wiecie ile Cieśla miał lat? Ci oszuści filmowcy nie dali by rady go tak odmłodzić.

wilud

Dawno go w filmach nie widywałem. Facet ma swoje lata... ja się Cieszę, że pooglądam go w filmach zamiast w reklamach. Że w ogóle coś jeszcze robi póki żyje i oby żył jak najdłużej

snajper414

Dokładnie, kiedyś go zabraknie i miejmy nadzieje, że będzie miał godnych następców chociaż będzie się na pewno trudno przyzwyczaić.

ocenił(a) film na 3
wilud

w każdym filmie Morgan Freeman gra Morgana Freemana

Indy_6

To prawda. Ale takich aktorów jest więcej. Np. Clint Eastwood, Sylvester Stallone, Bruce Willis, David Carradine, Arnold S.i wielu innych. Ale lubię ich oglądać mimo wszystko, no może poza Stallone.

wilud

Co ty pitolisz mlody, w ilu i jakich filmach gral ostatnio MF bo raczej bylo ich malo.

ocenił(a) film na 7
deefunk

http://www.filmweb.pl/person/Morgan.Freeman

wilud

no i z tego wynika, ze w zawielu nie zagral, a ty bredzisz, ze jest w kazdym filmie.

deefunk

To w ilu miał zagrać, jak dobrze policzyć, to od początku tego wieku grał przeciętnie w 3, 4, a nawet pięciu filmach rocznie. To mało?

ocenił(a) film na 5
wilud

Musieli wcisnąć czarnego dla poprawności. Akurat nie ma co narzekać, że Freeman, a nie jakieś beztalencie.

Rotgar

No bo w Imperium Rzymskim nie było czarnych xD

ocenił(a) film na 7
omeg33

Jesteś w błędzie, w Imperium byli murzyni, nie dużo ale byli. W filmach czasami są przedstawieni jako ,,egzotyczni" gladiatorzy lub po prostu niewolnicy.

Pietro1906TS

Moja wypowiedź miała charakter ironiczny ;)

ocenił(a) film na 7
omeg33

wiem ale nie mogłem się powstrzymać

Pietro1906TS

NIE BYŁO !

wilud

aktor zajeb isty

Akurat mnie jego obecność zachęca

Co do samego filmu,to pewnie obejrzę,ale nie wiem,czy warto kręcić remake:i na potęgę.
Myślę,że ten z Ch. Hestonem jest nie do przebicia.

wilud

Trafna uwaga....

Zwlaszcza lubi obsadzic filmy parahistoryczne, czestokroc osadzone w czasach majacych przypominac sredniowiecze.
Tak ma juz od Robina Huda z Kejwinem Kostnerem.

Wlasnie szykuje sie na seans Bena Hura.
Obstawiam ze bedzie dobrym i sprawiedliwym medrcem sluzacym uniwersalna rada.
Ja bardziej widzialbym w roli starca sluzacego dobra rada Jacka Hugo-Badera lub Jacka Gmocha. Musi byc to jednak Jacek.

wilud

chociaż lepszy on niż ten pożałowania godny nadęty bubek Samuel L. Jackson. Niestety z wiekiem słabnie kunszt aktorski, w zasadzie ciężko mówić o kunszcie aktorskim "gwiazd" z Hollywood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones