PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=15}
7,0 115 269
ocen
7,0 10 1 115269
6,2 16
ocen krytyków
Blade Wieczny łowca
powrót do forum filmu Blade - Wieczny łowca
ocenił(a) film na 8
smokexthat

Ten film nie ma wysokiej oceny dlatego, że ktoś się na nim bał.

kozior

Przykro mi, ale podobno jest to horror :D

ocenił(a) film na 7
smokexthat

Bać się nie trzeba, a grunt, że jest dobra zabawa. Gdyby określili gatunek, jako thriller, to trochę by nie pasowało, bo w thrillerach wampiry nie biegają. Dlatego horror, choć może rzeczywiście, nie dla wszystkich straszny.

smokexthat

A kto powiedział że na horrorach trzeba się bać ?

kocur21

Proszę Cię, nie rozmawiaj ze mną bo nie pojmujesz idei horroru. Ma on wzbudzić u widza strach, grozę. Zadałeś pytanie typu "kto powiedział, że komedia ma być śmieszna?" eh.

smokexthat

Chyba ty nie pojmujesz . To że tobie horror nie jest straszny nie znaczy że nim nie jest. Komedia która nie śmieszy nie jest komedia ? oczywiste ze jest tylko słaba . A horror polega na tym że graja tam stworzenia nadprzyrodzone . Zmierzch też jest horrorem a straszny nie był . Mnie żaden horror nigdy nie był straszny bo są to bujdy , bardziej boję się thrillerów .

kocur21

A czy ja powiedziałam,że to NIE jest horror? Ja powiedziałam że ma za wysoką ocenę. A twoja wypowiedź nt komedii- może w odniesieniu do tegoż obrazu świadczyć o tym, że owszem jest to horror, ale moim zdaniem słaby. Przez co wracamy do punktu wyjścia, czyli mojego tematu, dotyczącego oceny tego filmu. A stworzenia nadprzyrodzone grają w filmach science fiction itp. W horrorach oczywiście, że też mogą, ale to TEŻ wiąże się z wywołaniem lęka u widza. Bym zapomniała horror to z łac. groza, więc chyba to coś narzuca, no chyba, że Twoim zdaniem to taka tam z dupy wzięta nazwa. BŁAGAM CIĘ, przeczytaj sobie jakąś definicję, zanalizuj, i ze mną dyskutuj. ;)

smokexthat

Dobra ale jeżeli jakiś film nie jest dla mnie straszny to nie znaczy ze musi być słaby bo nazywa się go horrorem . Horror nie musi być straszny żeby był dobry o to mi chodzi.

ocenił(a) film na 9
smokexthat

Film ma tak wysoką ocenę, gdyż ludzie oceniają go jako film akcji, a nie horror. Przynajmniej ja tak uważam.

ocenił(a) film na 10
smokexthat

srałem pod siebie gdy oglądałem go pierwszy raz, miałem naście lat, film na dvd z giełdy. Niezapomniane wrażenia

ocenił(a) film na 9
nillvo

ja tak samo...wypad z rodzicami na giełdę i tam Blade na VHS...scena w dyskotece i ta muzyka do tej pory powoduje u mnie jakieś ciary... wyobraźcie sobie znaleźć się na miejscu tego gostka w tej dyskotece...nie wiem czemu...ale zawsze wczuwam się w jego postać xD ogólnie jeden z lepszych filmów o wampirach i sentyment z dzieciństwa...niezapomniane

ocenił(a) film na 10
smokexthat

Przyznaję, że nie jest to horror pełną gębą... Bardziej dwójka, bo trójka to w ogóle film sensacyjny... Ale poważnie: horror z komiksowym bohaterem? No bądźmy poważni ^^.

smokexthat

Ocena jak ocena. Zależy czego się od filmu wymaga. Bo jak czegoś ambitnego to można się przejechać, a jak rozrywki to świetnie się zaskoczyć.

ocenił(a) film na 10
Asmodeusz_Seth

To skoro się nie boicie tego filmu, to na dobrej głośności na słuchawkach obejrzyjcie scenę przebudzenia Quinna w szpitalu :D

ocenił(a) film na 9
smokexthat

https://www.filmweb.pl/fwm/article/Marveloza-113001

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones