PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716540}
6,3 207
ocen
6,3 10 1 207

Blue Jay
powrót do forum filmu Blue Jay

Jim powraca do rodzinnego miasteczka, by uporządkować sprawy po śmierci matki. Amanda z kolei odwiedza swoją ciężarną siostrę. Ich przypadkowe spotkanie wywołuje falę wspomnień z czasów szkolnych, kiedy byli parą.

Tomik_4

Witam kolego, to nie jest ten film, w każdym razie obsada i twórcy się nie zgadzają tutaj

mitrus80

Wziąłem opis z netu. To że administrator wstawił opis niezgodny z filmem to już nie moja wina. Opis ten dodałem z "Kinomana" bądź "e-filmów". Nie pamiętam. Ja tego filmu nie oglądałem.

Tomik_4

Blue Jay (2016) Netflix - moim zdaniem piękny, kameralny film dla "wytrawnych". Opis administratora nie zgadza się z tym, co obejrzałam.

14_bezfarszu

Dokładnie. Obsada nie zgadza się z tym, co właśnie obejrzałam. Czy ktoś może dodać też ten "właściwy" film?

marylinda

Próbowała dodać, ale wyskakuje informacja że element czeka już w kolejce :/ I tak od dwóch tygodni

Shanaja

U mnie to samo. Może w końcu dodadzą.

marylinda

Są dwa filmy o tym samym tytule (bodajże oba wyprodukowane nawet w 2016 roku) i stąd to nieporozumienie.

ajajajajajajajajaj

No właśnie nie do końca. Ten omawiany m.in. przeze mnie jest z 2016, a ten drugi z 2015., no i ten z 2016 nigdy nie został do katalogu dodany.

marylinda

Wprowadziłam dane filmu z Duplassem i Paulson do bazy filmwebu. Czekam na akceptację :)

ajajajajajajajajaj

Świetnie zatem :) Dzięki za info.

ajajajajajajajajaj

Widzę, że jesteś tu od 10 lat, więc zapytam: do kogo należy obowiązek akceptowania/odrzucania dodawania filmów na FW? Czy można tego kogoś jakoś zmotywować, lub "obejść"?

14_bezfarszu

Nie mam pojęcia. Są administratorzy, którzy do tej pory nie zaakceptowali danych, które wprowadzałam kilka dni temu. Powoływałam się na imdb czyli sprawdzone źródło informacji. Niestety nadal cisza...

ajajajajajajajajaj

Dość irytujące, że to zawsze tyle trwa.

cornwall_

Już 2 miesiące czeka w kolejce, to co filmweb wyprawia woła o pomstę do nieba, ale dobrze że dziennie są 2 newsy o nowym batmanie.

lukas77

A czy ktoś może opisać o czym jest film na Netfix?

sabat_czarownic

http://www.filmweb.pl/film/Blue+Jay-2015-716540/discussion/Opis...,2843558
:)

Tomik_4

Film z Paulson i Duplassem już dodano do bazy :) http://www.filmweb.pl/film/Blue+Jay-2016-780538

Pauleta

Nie "już" a "WRESZCIE". Dzięki za link :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones