PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676755}
6,2 9 522
oceny
6,2 10 1 9522
6,7 11
ocen krytyków
Borgman
powrót do forum filmu Borgman

coś się wyjaśni o co kaman, lecz niestety było to tak samo pokręcone jak całość... NIE POLECAM!!!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

ocenił(a) film na 3
hans_83

podpisuje sie pod tym tekstem rekami i nogami

ocenił(a) film na 9
hans_83

Witam, bez obrazy ale film jest jak najbardziej logiczny. Wszystko zależy tylko od tego jak go postrzegasz lub interpretujesz. Przyznaje, ze nie jest to łatwe kino. Pozdro

azrael_fw

W takim razie odpowiedz mi na pytanie : kim był tytułowy Borgman i ego ludzie?
Jak Ty to interpretujesz? Aż jestem ciekaw.

ocenił(a) film na 9
karolpolak25

http://www.filmweb.pl/film/Birdman-2014-680709/discussion/Nareszcie+doczekałem+s ie+filmu+krytykującego+blockbuster%27y+i+filmy+o+innych+%22MEN%27ach%22,2589473# post_13105874

hans_83

Tak jakby kogoś obchodziło co polecasz, a co nie, miernoto mentalna ;)

ocenił(a) film na 3
_wilczur_

To po co wszedłeś w mój komentarz, czytasz go i jeszcze masz czelność mnie obrażać? Widać, że rodzice zapomnieli cię dobrze wychować...

hans_83


Nie dość że nie zrozumiałeś filmu, to jeszcze odradzasz innym. Po prostu czysty idiota, nie bójmy się tego powiedzieć ;)
Zawsze mnie ciekawiło gdzie się wykluwacie.
"coś się wyjaśni o co kaman, lecz niestety było to tak samo pokręcone jak całość." Nawet macie własny język, bo to zdecydowanie nie po Polsku.

ocenił(a) film na 3
_wilczur_

Mam prawo film polecać, odradzać, bo po to są komentarze.
Film jest specjalny tak jak ty, wiec nic dziwnego że tak ci się podoba.
Lepiej przeczytaj co sam napisałeś powyżej. Jak to brzmi? Za kogo ty się uważasz, że piszesz "Zawsze mnie ciekawiło gdzie się wykluwacie: ", "Nawet macie własny język, bo to zdecydowanie nie po Polsku",
Kim ty jesteś nadczłowiekiem mającym się za lepszego?
Rób sobie co chcesz, ale nie masz prawa mnie obrażać, mówić co mam robić, a co nie i nie mam zamiaru prowadzić z tobą dalej dialogu, bo to jest bezsensowne, masz swój świat i sobie w nim żyj, a ode mnie wara.

hans_83

Oj, głuptasku. Tyle włożyłeś siły, żeby napisać mi parę składnych słów, żeby nie brzmiały jak grypsowanie w pierwszym poście (nawet z ekspresji caps lockiem zrezygnowałeś), a w gruncie rzeczy nadal nie rozumiesz filmu i nie wiesz co obejrzałeś. Wysil się, wszyscy wierzymy w Ciebie.

ocenił(a) film na 2
hans_83

Odniosłam takie samo wrażenie. Wydawało mi się również to, że scenariusz został dopisywany podczas kręcenia tego chłamu. Nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones