PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208060}
7,2 56 323
oceny
7,2 10 1 56323
7,3 28
ocen krytyków
Broken Flowers
powrót do forum filmu Broken Flowers

dzieciaczki do piaskownicy lepić zamki z piasku a najlepiej to do przedszkola sie jeszcze raz zapiszcie na kinie to wy sie nie znacie a flaki z olejem to chyba wasza jedyna odzywka,żal mi was i tyle!!

dYDelf

a i jeszcze jedno żeby oglądać takie filmy to trzeba wpierw mieć coś takiego jak mózg,film był świetny a Bill M. do tej roli był niezawodny kawał dobrego kina no i zakończenie....

dYDelf

Mnie się ten film nie podobał. Po prostu nie lubię Jarmuscha, jego specyficznego sposobu kręcenia filmów... Denerwuje mnie jego sposób filmowania. Na zakończeniu myślałam ze umrę: stoi, stoi, zbliżenie, cisza, cisza, stoi, stoi, koniec. Akcja w filmie była dla mnie nieco rozlazła. Wiem, że zaraz mnie za to zbesztasz, ale naprawde ciezko mi sie ogladalo ten film, jak i z resztą jeszcze kilka tego rezysera. Nie podpasowała mi jego specyfika, i co w tym złego? To nie oznacza ze nie mam mozgu. Jakbym się zmusiła i jeszcze raz to uwaznie obejrzała bez ciągłego myslenia, żeby to się już skończyło, to pewnie dostrzegłabym geniusz tego filmu, o ktorym niektorzy mowią. Narazie jego obraz przysłania mi ten sposob krecenia, ktorego po prostu nie moge znieść.

Obrzuc wyzwiskami albo uszanuj odmienną opinię.

ocenił(a) film na 6
dYDelf

Mózgu to chyba ty nie masz skoro uważasz że każdy komu się ten film nie podobał to debil. Wziąłbyś się w garść chłopie, weź idz do szkoły, naucz się czegoś (zacznijmy od tolerancji) a potem ładuj się na publiczne fora, bo naprawde poziom jaki tu prezentujesz jest żałosny... Człowieku opanuj się troche i uszanuj że nie każdy ma takie samo zdanie jak ty.

JohnnY_22

johnny przemiły tolerancyjny chłopaku szkołe to ja ju skończyłem mam wykształcenie nie jestem debilem a tolerancja...cuż jak widze ze jeden i drugi piszą mi takie opinie jak "nudy jak cholera,poprostu straszny,omijajcie zdaleka..."albo "ten film to Dno ..." to sory ale jak tu dla takich miec tolerancje ? a co do mojego poziomu żałosny tak ! to miło nie chce juz mówic o tobie.....

dYDelf

Nie wszyscy myślą tak jak ty, a jak widze według ciebie to przejaw skrajnej głupoty, przemiły chłopaczku z wykształceniem... Sorry, ale nie widać, że skończyłeś szkołe...

dYDelf

dydelf , ja lyncha w miarę lubie broken mi sie podobal .ale twój komentarz jest wybitnie żenujący: to ze ktos uwaza cos za beznadziejne nie oznacza ze jest debilem. JESLI TWIERDZISZ ZE JESTES INTELIGENTNY BO SKOŃCZYŁEŚ SZKOŁĘ I MASZ WYKSZTAŁCENIE TO BARDZO MI PRZYKRO, ALE NAWET TYTUŁ PROFESORA NIE OZNACZA INTELIGENCJI TYLKO POSIADANIE WIEDZY (NIESTETY WIEDZA TO NIEKONIECZNIE INTELIGENCJA), SPÓJRZ NA NASZEGO PREZYDENTA PROFESOR PRAWA A KRETYN.twoj komentarz swiadczy o całkowitym braku inteligencji , kultury i tolerancji. sam napisałeś:"...to sory ale jak tu dla takich miec tolerancje ?" no własnie do majacych inne zdanie ? proponuję długą onanizacje i wpisanie sie do pis lpru albo samoobrony ...

ocenił(a) film na 8
dYDelf

Wykształcenie? Człowiek wykształcony pisze "cuż", albo "zdaleka"? Człowiek wykształcony nie zna przecinków? "Sorry" pisze przez jedno "r"?

Już mnie nerwy biorą, jak widze setne komentarze wiecznych malkontentów którym nic się nie podoba, albo posty chamskich i zidiociałych "znawców" kina, którzy mieszają z błotem tych, co ośmielają się mieć własne zdanie. Dyskusja o filmie to dyskusja o sztuce...Film jest sztuką - nie wystarczy o czymś powiedzieć, że jest "świetne" albo "do kitu", ze skrajnościami daleko nie zajedziemy.

Gdzie się podziała stara dobra argumentacja?

Obywatel

ludzie, jak czytam te posty to nasówa mi sie mysl ,ze chyba umknął wam sens dyskusji....ogarnijcie sie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones