PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796700}

Pułapka

Bullet Head
4,9 3 936
ocen
4,9 10 1 3936
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Jaki jest powód, że Malkovich, Brody i Banderas grają w takim dziele? Czyżby kończyły się poważne gaże? Może scenariusz miażdży (choć wątpię)? Na pewno obejżę, ale mam mieszane uczucia.

badask_madafaka

Zwiastun nie zachęca do obejrzenia, sam film nie ma raczej potencjału na kasowy hit - ile było dawniej dyskusji o udziale Malkovicha w filmie akcji Con Air - ale tam przynajmniej była historia i rozmach. Tu zapowiada się na film nawet nie klasy B, który nie przebije się do kin, ja rozumiem, że aktorzy muszą zarabiać, ale wybory złych projektów to prosta droga do podążania losem Nicholasa Cage'a. Brody - nie ma propozycji ?

hagen_filmweb

Zwiastun nie zachęca, opis tym bardziej.
Zastanawia mnie, dlaczego Adrien Brody gra w co najmniej średnich filmach ("American Heist" chociażby).

hagen_filmweb

dodałbym jeszcze takie nazwiska jak B.Willis i J.Cusack

ocenił(a) film na 7
arthy

Trafna uwaga mozliwe ze w pewnym momencie przychodzi czas na kilka mniej wymagajacych filmow... Malkovic moze zawsze Chcial zagrac w Filmie Animal Attack i Ot tak wybral To... Zobaczyl to Brody i mowi a co mi tam Ostatnio zalatwilem Predzia czas na inne kly

badask_madafaka

Powiem tak, większość filmów ostatnio omijam szerokim lukiem, a hollywoodzkich hitów typu assasins bodyguard to nie daje rady nawet 15 minut obejrzeć. Krykiem to ja nie jestem i lubię pusta rozrywkę, czyli filmy które są po prostu ciekawe ale bez wymaganego przez niektorych "przesłania" czy artystycznego rozmachu. Ten zaliczyłbym do tych "nawet ciekawe". Dalem rade obejrzeć od początku do końca i sie nie nudziłem - to wystarczy dla mnie by zaliczyc film do lepszej polowy produkcji. Ale bardzo lubie i Adriena i Antonio (mimo jego ostatnich filmow) wiec moja ocena 6.5/10 jest jest pewnie za wysoka ;p

lordhap

Rozumiem, że na wieczór poleciłbyś, żeby się zwyczajnie odmóżdżyć ?

badask_madafaka

film naprawdę warto zobaczyć, bo min. łączy lekkość z niezłym ciężarem gatunkowym, tematycznym, formalnym etc co w współczesnym kinie jest b. rzadkie.
oczywiście unosi się na tym obrazem duch Tarantino, Astera, Finchera, ale jest to unoszenie nader przyjemne a przede wszystkim twórcze.

tisoc

Jesteś producentem tego gniota czy twój gust jest tak zły? Ten film to totalne dno.

hubthor21

a może to twój gust jest zły.....
no ale o gustach się nie dyskutuje.

lordhap

polecm zatem Trzy bilbordy , tu będziesz zadowolony .

badask_madafaka

A co to za dywagacje "w takim dziele"? Wiesz coś to napisz a takie gdybanie czemu służy?

badask_madafaka

To najlepszy film Soleta, dotychczas kręcącego idiotyczne horrory klasy B - nie wiem, czy zachęciłem ;)

badask_madafaka

Akurat Banderas ostatnio bierze wszystko - dowodem na tę tezę niech będą http://www.filmweb.pl/film/Gun+Shy-2017-382380
oraz http://www.filmweb.pl/film/Ochroniarz-2017-505400

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones