PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32459}

Chłopaczki z sąsiedztwa

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
6,8 24 783
oceny
6,8 10 1 24783
Chłopaczki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaczki z sąsiedztwa
hans_83

http://film.stopklatka.pl/parodia

ocenił(a) film na 8
herma90

Dzięki :) Prawie wszystkie widziałem, ale niezły zbiór zwariowanych filmów jest na tej stronie ;-)

ocenił(a) film na 4
hans_83

Idź twardo: historia Deveya Coxa
http://www.filmweb.pl/film/Id%C5%BA+twardo%3A+historia+Deveya+Coxa-2007-375630
Na liście ze stopklatki brakuje go. Polecam, spośród pastiszy ostatnich parunastu lat lepszego nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
Muszrom

Dzięki :) Nie widziałem tego filmu, ani nawet o nim nie słyszałem, a jak na parodie to widzę, że ocenę ma niezłą, więc musi być śmiesznie :D

ocenił(a) film na 4
hans_83

No problem :)
Ocenę ma wysoką z powodu porządnej obsady, rzecz jasna z rolą tytułową włącznie. Żadnych raperów ani Caren Electry w obsadzie itp wynalazków.
Fabuła ma ręce i nogi, jakość wykonania jak na pastisz dobra (bo 35mln$ budżetu).
Żart miejscami koszarowy jak to w takich filmach, ale często trzyma wysoki poziom, wyższy niż w "całej reszcie" podobnych.

hans_83

polecam,,Dorwę cię,krwiopijco''.

ocenił(a) film na 8
hans_83

Powiem Ci tak że poza strasznymi filmami i tym filmem nie ma za wiele wartych tego typu uwagi filmów. Ale te które dają radę to ( Od Mela Brooksa )
Faceci w rajtuzach
Space Balls
Wampiry bez zębów

Z Lesslie Nielsenem czyli aktorem który jest twarzą tego gatunku filmów:
Trylogia Nagiej Broni
Sciągany
Szklanką po Łapkach

I teraz filmy będące Spadkobiercami Strasznych filmów które próbowały jeszcze jechać na fali popularności Scary Movie:

Epic Movie
Disaster Movie
Poznaj Moich Spartan
Superhero Movie

Jest tego jeszcze więcej jak np Wampiry i Świry ale od tego momentu już zaczęły powstawać tego typu parodię w tym gatunku co mnie praktycznie wgl nie śmieszą i nie mają żadnego sensu. Także o nich już nie piszę. Wymieniłem tylko takie co swego czasu się przy nich lałem do rozpuku ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones