PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=421524}

Chłopaki też płaczą

Forgetting Sarah Marshall
6,1 45 750
ocen
6,1 10 1 45750
6,5 11
ocen krytyków
Chłopaki też płaczą
powrót do forum filmu Chłopaki też płaczą

Niskich lotów film z durną fabułą i grą aktorską, jak tylko zobaczyłam że będzie grał tam Brand wiedziałam że nie powinnam się spodziewać niczego dobrego no i się nie pomyliłam.

ocenił(a) film na 5
Ines82

Nuda taka ze sie spac chciało, rozwaliły mnie recenzje tego nudziarstwa na filmweb, ze film jest dobry hahaha.
Ten film to dno, aktorstwo Segala to dno, ten film to DNO przez duze D.

irokez1111

Trzeba było spać, to nie film dla ciebie. Może by ci się przyśniło DNO ! Ano, obywatelu RP.

użytkownik usunięty
Ines82

Przynudzający film o niczym. Można w trakcie jedzenia kolacji, pracy na komputerze, gry na konsoli, czytania książki itd, co jakiś czas zerknąć w stronę ekranu zawieszając oko na ładnych hawajskich pejzażach i jeszcze ładniejszych paniach w rolach głównych i tyle, pełnowartościowy film to na pewno nie jest.

Zgadzam się z waszymi wypowiedziami, ten film był naprawdę słaby. Sam obejżałem go tylko dlatego, że gra tam Mila Kunis. ;]

Peas_2

Mila ... Przepięka dziewczyna :) A filmu nie obejżałeś tylko obejrzałeś. Nawet jak obejrzałeś to nie masz swojego zdania tylko popłynąłeś z prądem.

Proponuję chłopczyku konsolę, to przynajmniej ogarniesz. Gdybyś obejrzał ten film to byś wartości wyłowił z "pół żartem a pół serio" przedstawionej historii.

użytkownik usunięty
1vinga

Przykro mi, ale próbując doszukiwać się w tym filmie jakichś głęboko ukrytych wartości IMO jesteś jak np. powstaniec warszawski- bronisz przegranej sprawy. I nawet najbardziej oklepane podjazdy rodem z gimnazjum ci w tym karkołomnym zadaniu nie pomogą.

Głupiec zawsze pominie to co wartościowe, za to zwróci uwagę na proste i mało istotne rzeczy w całości !!! Mówię ci, wróć do konsoli - to taka banalna rozrywka.
Ps. Lepiej bronić przegranej sprawy i mieć czyste sumienie niż patrzeć i nic nie robić - ty stanowisz tą bierną kategorię.

Ines82

A może gufno ??? Gówno to masz jak je zrobisz i tyle. A z kimś takim, kto tak napisał nie ma sensu jakakolwiek następna wymiana zdań. Tak to możesz sobie gadać z hołotą, oni cię zapewne zaakceptują, łącznie z twoim marnym światopoglądem. A filmu nie zrozumiałaś i tyle. Zresztą nie ty jedyna.

1vinga

Nie wiem jakie ty z tego filmu wyniosles wartości, przynajmniej ich nie widać. Jestes pierwszym, lepszym Hejterem, który po obejrzeniu negatywnych wypowiedzi na temat filmu, musi się z nimi niezgodzić.

ocenił(a) film na 8
Peas_2

Tak się składa , że to akurat 1Vinga jest na tym wątku jedyną rozsądną osobą. Co każdy rozsądny człowiek od razu widzi.

użytkownik usunięty
Ines82

"Was that genuine or did you fake that?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones