PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517573}
6,6 76 781
ocen
6,6 10 1 76781
6,1 7
ocen krytyków
Riddick
powrót do forum filmu Riddick

informacje o częśći trzeciej? Ja znalazłem to http://riddick-3-movie-trailer.blogspot.com/
Oficjalny streszczenie Riddick 3 zostało objawione:
"Działka Riddicka 3:
"Zdradzony przez własny gatunek i pozostawiony na pewną śmierć na opuszczonej planecie, Riddick (Vin Diesel) walczy o przetrwanie wobec obcych drapieżników i staje się potężniejszy i niebezpieczny, niż kiedykolwiek wcześniej. Wkrótce grupa łowców nagród w galaktyce lądują na tej planecie na której jest Riddick ,aby znaleźć się pionkami w jego wilkim systemie zemsty. Wraz z jego wrogami Riddick walczy o przetrwanie,i gdy chce to Riddick wyzwoli gwałtowny atak zemsty przed powrotem na swoją planetę by Furya uratować przed zniszczeniem. "

JohnnyB

Mam prośbę, zanim wkleisz jakiekolwiek tłumaczenie z Google weź je najpierw przeczytaj bo to co napisałeś niema najmniejszego sensu. Ostatniego zdania w ogóle nie rozumiem i co to jest/są "Działka Riddicka" nawet nie próbuje się domyślać ;p

mario1985

Skoro jestes ułomem , co niczego nie rozumie to nie moja wina. "Działaka Riddicka" jak byś był prawdziwym polakiem z dziada pradziada to byś wiedział. Działka kogoś może być określeniem pewnej czynności którą ma wykonać dana osoba. Np. podczas napadu na bank będziesz kierował autem. To jest twoja "działka" w tym skoku. Teraz kapujesz? Zanim chcesz sie wymądrzyć przemyśl to dwa razy.....

ocenił(a) film na 8
JohnnyB

Johnny podobasz mi się. 0 samokrytyki, przepuszczasz kontratak bo ktoś Ci zwrócił uwagę. Tłumacz google, tłumaczy dobrze słowa a nie całe zdania. Gramatyka w tego typu zdaniach jest tragiczna, a niektóre powiedzonka angielskie nie mają polskich odpowiedników. Więc z szacunku do innych, staraj się to chociaż trochę poprawić. Proszę.

ocenił(a) film na 7
JohnnyB

JohnnyB, sam jesteś chyba niespełna rozumu. Wyrażasz się na tyle niezrozumiale, że nie ma się co dziwić odpowiedzi mario1985.

A może Riddick wybrał się na działkę wypielić grządki?

JohnnyB

Hahaha, to ostatnie zdanie naprawdę potrafi namieszać. Zdecydowanie masz rację kondor82, Riddick będzie pielił grządki u babci na działce i gdy zechce to wyzwoli gwałtowny atak zemsty na trawie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones