PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1114}
7,5 78 710
ocen
7,5 10 1 78710
7,1 15
ocen krytyków
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
powrót do forum filmu Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz

Humor wysokich lotów, nie to co teraz "komedie" romantyczne wszystkie na jedno kopyto.

CiotkaKlotka

Humor wyzszych lotow? "Czym sie rozni kobieta od cytryny? Bo cytryne sie najpierw rznie..." - no super wrecz.

ocenił(a) film na 5
Ibrah

Zgadzam się, jak dla mnie to było dużo lepszych w tamtym okresie.

ocenił(a) film na 9
Ibrah

Ten żart z cytryną stanowił część sceny i podejrzewam że specjalnie był głupi by nakreślić w jakiś sposób postać ;) Prosty chłop to i proste żarty... Szkoda że nie zrozumiałeś :P

ocenił(a) film na 10
RAV_X

Zdecydowanie. Dudała to cham i prostak bez wyczucia, taka reżyserska charakterystyka postaci, żeby widz od razu wiedział, że tutaj niczego dobrego nie będzie.

ocenił(a) film na 9
CiotkaKlotka

A jak dla mnie to jest najzabawniejsza polska komedia a humor rzeczywiście wysokich lotów. Co do tej cytryny, to zawsze można znaleźć dziurę w całym, tym bardziej, że to i tak chyba z założenia nie miało być śmieszne- bardziej chodziło o pokazanie jak to Dudała zaangażowany jest w pracę. Jak się komuś nie podobał film, to nie musi od razu próbować to "naukowo" uzasadniać, że jest zły, bo gusta są różne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones