PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559895}
6,2 67 364
oceny
6,2 10 1 67364
6,1 22
oceny krytyków
Contagion Epidemia strachu
powrót do forum filmu Contagion - Epidemia strachu

3/10

ocenił(a) film na 3

Film bardzo beznadziejny.Strasznie nudny usnąć przy nim to nie sztuka.Dr Erin Mears
zachorowała potem jak by jej wątek się zgubił cholera wie co się z nią dalej stało.Było wiele
wątków które były i nagle się urwały bez wyjaśnienia.Ta historia z lekiem to też jakaś szmira tak na
odwal się.Jeśli chodzi o ten gatunek to epidemia zdecydowanie lepsza bez dwóch zdań.

ocenił(a) film na 6
Kareivis

Ktoś tu nieuważnie oglądał... Scena nad masowym grobem, dr Mears w niebieskim worku. Który wątek jeszcze wymaga wyjaśnienia?

ocenił(a) film na 3
yeti89

Nie wiem może tak mnie ten film zanudził że to przeczyłem ;)

ocenił(a) film na 8
Kareivis

Skoro tak Cię nudził że pominąłeś ważne sceny to może lepiej nie oceniać i nie pisać głupot.

ocenił(a) film na 3
Allejra

Nie pominąłbym gdyby film był ciekawy itd.Moja sprawa jak oceniam dany film ;)

Kareivis

A mnie się podobał. Co do wątków, to nie rozumiem, czemu dr Cheever założył bransoletkę - w ten sposób narażał wszystkich, z którymi się potem stykał. Dziwaczne:/

ocenił(a) film na 7
Kareivis

"Moja sprawa jak oceniam dany film" typowa odpowiedz trolla.

ocenił(a) film na 5
Kareivis

Też to przeoczyłam i zgadzam się co do tego że film był nudny :)

Kareivis

Jakby się nie spało to by się wiedziało. Tyle złośliwości, bo szanuję Cię za tą 3, idiota, by wyłączył i postawił 1. Tu masz rację "Epidemia" jest lepsza.

ocenił(a) film na 8
Kareivis

skoro zachorowala i umarla to raczej naturalne, ze jej watek sie zgubil...

Kareivis

Pisze to ktoś, kto dał "The Amazing Spider-Man 2" 9/10 ...no god please

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones