PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502583}
6,1 29 112
ocen
6,1 10 1 29112
4,2 5
ocen krytyków
Cop Out: Fujary na tropie
powrót do forum filmu Cop Out: Fujary na tropie

Komedia Sensacyjna

ocenił(a) film na 7

Ile można, a można jak się to robi w dobrym stylu, było wiele razy, ale na chwilę oderwania jak najbardziej polecam. Szybkie tempo, Obaj Panowie w typowej roli dla siebie, nawet trzej wliczając Seann William Scotta, choć Bruce jako twardziel, ale przy tym nieudacznik dobrze się odnalazł, parę razy na prawdę można się pośmiać, też trochę głupszych i niesmacznych żartów, jak to u Kevina Smitha ale przy tym dobrze zrobione sceny akcji i fajny wątek z żoną Paula, w ogóle Tracy Morgan świetnie pasuje do takich ról, sporo przeplatanych ze sobą wątków, wszystko w sumie składa się w jakąś tam sensowną całość. Fajny koniec, bez łzawej żenady, tak jak powinno być. Polecam, 7/10 ! tylko ten polski tytuł....

ocenił(a) film na 6
daniel_m3

Ile juz takich duetów czarno-białych było? ile to komedii sensacyjnych tego typu nakręcono? no i myslałam, że ta będzie kolejna opowieścią o dwóch gliniarzach, która będzie mało śmieszna i oklepana. No i może zwroty akcji nie zaskakują, ale przynajmniej mozna sie posmiać. Scena przesłuchania gdzie Tracy odgrywa poszczególne sceny z filmów i pada słynne jupi jaj jej .....i Bruce komentuje "tego nie znam/nie widziałem (nie pamiętam dokładnie) jest rozwalająca. Nawet Scoot wyjatkowo mnie nie denerwował. Bruce mam wrażenie puścił tu oczko do widzów w związku z poprzednimi kreacjami twardziela. Polecam, dobra rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones