PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112734}

Chronicles

Crónicas
6,4 469
ocen
6,4 10 1 469
Crónicas
powrót do forum filmu Crónicas

Takie zakończenia rzadko się zdarzają więc jestem mile zaskoczona. Myślałam że wiem jaki będzie koniec a tu niespodzianka. To tylko na plus filmu chociaż mam lekki niedosyt.
Nie mogę uwierzyć że ten aktor w tym filmie ma 40 lat! Wygląda rewelacyjnie i rewelacyjnie gra.

ocenił(a) film na 6
moniaL

Dla mnie nie było nic zaskakującego, Alcazar grał tak, że od razy wiadomo że to on ( czyli Vinicio) był potworem. Pochwała dla jak zawsze świetnego Bonilli. Film ogólnie mi się podobał, ocena 6.

ocenił(a) film na 6
krzylo

No niby tak ale rzadko się zdarza aby to potwór czy jak go tam zwać był na wolności, by wyszło na jego ;)

ocenił(a) film na 6
moniaL

Przewidywalne było to, że on był tym mordercą, ale same zakończenie rzeczywiście trochę mnie zaskoczyło. No cóż, kariera dziennikarska okazała się weżniejsza niż życie dzieci.

ocenił(a) film na 7
krzylo

Własnie też odczuwam niedosyt takim zakończeniem i też się zgodzę z tym, ze dało się od początku wyczuć, kto jest potworem.

krzylo

A może byś tak debilu ostrzegał przed spojlerem, który zdradza całą fabułę filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones