PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=887}

Człowiek z księżyca

Man on the Moon
7,2 46 461
ocen
7,2 10 1 46461
7,7 24
oceny krytyków
Człowiek z księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z księżyca

i to było piękne..Do zobaczenia po drugiej stronie księżyca

użytkownik usunięty
sebrus33

Niezłe jaja.
http://www.youtube.com/watch?v=SAi08eAMG6E

ocenił(a) film na 8
sebrus33

Mniej więcej w 3/4 filmu dotarło do mnie przesłanie: tylko prawdziwe emocje są coś warte, jak w piosence DŻEM - W życiu piękne są tylko chwile.
@SPOILER
Jaka publiczność musiała być wkur****a gdy Andy wyzywał ich na ringu w Memphis, a później satysfakcja i ekstaza spełnienia jak był łamany na ringu, czułem jedno i drugie.
Doświadczyłem zażenowania, zdenerwowania i irytacji już na początku jak Andy po groźbie zwolnienia stanął przed publicznością i zaczął opowiadać "bardzo nie lubię korków ulicznych" powiedziałem sam do siebie na głos "I do not want to watch this".
Obejrzałem. Doświadczyłem takiego spektrum emocji, że sam nie wiem co napisać. Z jednej strony cholernie nie lubię tego filmu, z drugiej jestem pełen podziwu dla postaci Andy'ego Kaufmana, z jaką skutecznością wywoływał we mnie emocje, jakbym był naocznym świadkiem jego show. Dziękuję mu za to i doceniam, że pokazał mi sceniczną wartość prawdziwych emocji, wszak to emocje czynią nas ludźmi. Mimo, że nie chcę, to muszę ocenić go na 8. Hmm...

ocenił(a) film na 6
sebrus33

No właśnie... ale czy robienie z widzów idiotów naprawdę jest tak śmieszne?

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

Tak. Zwłaszcza, że z większości widzów nie trzeba robić idiotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones