PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 833
oceny
6,4 10 1 134833
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Reakcje po projekcji Man of Steel:
Po raz pierwszy nie mogłem się pozbierać po wyjściu z kina, przyznaję płakałem, miałem ciarki,
tętno 200/100!!!
UFFF dochodzę do siebie:)
Nie będę spoilerował ale powiem co mnie zmiażdżyło.

Film jest FENOMENALNY!
Mistrzowsko zrealizowany, widać ciężką prace jaką włożyli by ten projekt wyglądał tak jak wygląda.
Efekty specjalne, sekwencje akcji, zdjęcia, muzyka, aktorzy i jest tego cała masa więcej są
poprostu genialne.
Jest to adaptacja komiksów więc nie liczcie na mega ambitne kino, ale do głupich jak to krytycy
piszą zdecydowanie nie należy, to bzdura, nie słuchajcie ich.
Film jest ładnie złożony, całość ma sens, jest mrocznie, humoru jest zaledwie (w całym filmie
może) minuta, są momenty dramatyczne i aktorzy się w tych momentach sprawdzają, muzyka z
obrazem daje takiego kopa że nie moge tego inaczej opisać jak CUDO!
Jestem naprawde pod wielkim wrazeniem.
Przyznaję, przez ostatnie kilka dni dochodziły mnie różne słuchy ze swiata krytyków, teraz nie
wiem o co im chodzi, naprawde!
To jest adaptacja komiksu o super bohaterze, jak z takiego filmu zrobić mega ambitne kino, to
rozrywka, to magia, to chwile kiedy mozemy sie oderwac od rzeczy i spraw codziennych i wejsc w
inny swiat, naprawde piekny, mocny i magiczny obraz!
Man of Steel na nowo zdefiniował pojęcie Superman, na nowo definiuje pojęcie superbohater a
takich sekwencji walk i akcji nie widzialem jeszcze w moim życiu a uwierzcie mi, przez 33lata
zobaczyłem tysiące filmów. Jako fan kina daje Man of Steel 10/10.
Sami się przkonajcie idąc do kina!

P O L E C A M !!!

P.S Avangers, bójcie się!

ocenił(a) film na 9
John_Connor_filmweb

...byłem widziałem i zgadzam się z Tobą w 100% ! Film jest po prostu fenomenalny wbija w fotel ! Nie zawaham się pójść na niego jeszcze raz, ale tym razem zabiorę ze sobą własne okulary 3D bo te w m-kinie są do d.. nos boli i zaciemniają obraz i nie ma tego efektu 3D jaki oczekiwałem pomimo to film to majstersztyk ! Nie słuchajcie się pseudo krytyków, którzy piszą że film to dno itp.. bo dnem on na pewno nie jest! Nawet jeśli ktoś nie lubi bajeczek o supermenie a lubi efekciarskie filmy to POLECAM! Mocne 9/10 za efekty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones