PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469513}

Czekolada

Chocolate
7,0 1 409
ocen
7,0 10 1 1409
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

ten styl jest bardziej skuteczny niż widowiskowy. no bo ciężko nadać finezję podbiegnięciu i przywaleniu z kolanka w twarz podnoszącemu się kolesiowi :) nie za bardzo przemawia też do mnie dziewczynka nawalająca z łokci, mogli chociaż kobietę dać. jednak dzięki temu stylowi walki w filmie jestem skłonny uwierzyć w większość scen walki w filmie. o skuteczności świadczą chociażby lekkie pomyłki w synchronizacji, kiedy cios tej dziewczyny jednak trafia z całym (?) impetem do celu, czyli np. twarzy innego aktora. podoba mi się to, że w tej głównej scenie walki, pod koniec filmu główna bohaterka niejako "dobija" tych, którzy próbują się podnosić. w mało którym filmie ma to miejsce, tak jakby z 10 kolesi żaden nie miał już siły, ani ochoty się podnosić :)
ale i tak najskuteczniejszym stylem świata powalił pierwszych kilku przeciwników ojciec bohaterki wkraczając pod koniec filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones