PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 574
oceny
6,5 10 1 14574
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Cieszę się, że ten film okazał się być dobry. Filmy o takiej tematyce zawsze najbardziej na mnie
wpływają, nie tylko filmy, ale i same opowieści. Jeżeli ktoś zna równie dobre filmy o kosmitach
byłbym wdzięczny za podanie tytułów, mogą być mało znane, po angielsku czy z angielskimi
napisami w innych językach, obojętnie byleby obejrzeć ich jak najwięcej. Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 7
Heklo

"Życie którego nie było" [2004][szaraki], "Zapowiedź" [2009] [tu masz typowych Nordyków],"Czwarty stopień" [2009], "Uprowadzenie" [1993][Ten ostatni reklamowany był jako film powstały na faktach, ale niestety jest tylko oparty na niektórych faktach. Relacje Pana Travis`a Walton`a były w wielu istotnych elementach znacznie inne.], "Wspólnota" [1989] [i ten film wiernie oddaje fakty z życia Whitley Strieber].

ocenił(a) film na 8
xrayPL

Dziękuję bardzo, jak obejrzę każdy z wyżej podanych dam znać.

ocenił(a) film na 8
Heklo

Kurcze tak sprawdzam i nie oglądałem tylko Uprowadzenia i Wspólnoty, ale już zabieram się za nie.

ocenił(a) film na 7
Heklo

Jeszcze jest takie coś jak "Intruzi" [1992] i "Night Skies" [2007], ale sam obu jeszcze nie oglądałem.

ocenił(a) film na 8
xrayPL

Uprowadzenie mi nie podpadło, zobaczę jeszcze Intruzów i NIght Skies, bo Wspólnoty póki co nie znalazłem.

Heklo

Cóż chciałam obejrzeć film, ale po co, skoro weszłam na stronę filmu i już wiem, że to byli kosmici. Dziękuję.

ocenił(a) film na 8
mmmmz

Ta informacja aż tak zrujnowała twoją chęć obejrzenia filmu? Co z tego, że o kosmitach. To jest w opisie, ocb.

Heklo

W którym opisie? W tym na Filmweb nie widzę wzmianki o kosmitach, i owszem, może nie zrujnowało, ale odechciało mi się oglądać tego filmu. Po co skoro już wiem, że to byli kosmici?:)

ocenił(a) film na 8
mmmmz

Oh ah, ja od razu wiedziałem, że jest o kosmitach i właśnie dlatego go obejrzałem. Poza tym radzę czytać komentarze po obejrzeniu filmu :D nieraz za wiele się z nich dowiedziałem.

ocenił(a) film na 8
mmmmz

No i wybacz, że dałem taki tytuł, nie myślałem, że komuś to przeszkodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones