PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 969
ocen
5,5 10 1 17969
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Ten film w ogóle nie zasługuje wg. mnie na miano horroru. Choć japońska wersja była też słaba, to uważam iż wersja amerykańska jest beznadziejna. Jeśli nastawiacie się na straszenie to bardzo się rozczarujecie. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
hanox

masz racje, ale ja dalam 4/10 bo widzialam gorsze. Tak na prawde od poczatku wiedzialam jak sie skonczy. I chociaż ja jestem bardzo strachliwa to prawie wogole sie nie balam. Jedyny plus za efekty dźwiekowe.

hanox

To może warto obejrzeć ten film nie nastawiając się na krwawy horror?

ocenił(a) film na 4
Veridell

To jest horror, chociaz słaby. Też wcale się nie bałam, chociaz jestem bardzo strachliwa.
Krwawy na pewno nie, przecież w horrorach nie chodzi tylko o krew. Moim zdaniem, o wiele lepsze są te psychologiczne i ten, chyba taki miał być w zamyśle. A, że wyszło dosyć słabo, cóż, nie wszystkie filmy mogą być arcydziełami - byłoby nudno. xD

Efekty dźwiękowe? Ja nie zauważyłam nic nadzwyczajnego, ale dobrze się nie wsłuchiwałam.

użytkownik usunięty
hanox

To jeśli słabsza od wersji japońskiej to da się gorszy horror nakręcić? ojojoj

ocenił(a) film na 1

Ten film to gniot jakich malo. Kupilem DVD za 9,99 i zaluje tych pieniedzy
juz bym wolal za te 10zl sobie kupic tygodniowy zapas papieru toaletowego,
byly by to lepiej wydane pieniadze.

ocenił(a) film na 4
Phantom_8

Przesadzasz troszkę. Każdy film coś w sobie ma, jeden mniej, drugi więcej, ale każdy jest dziełem mnóstwa ludzi, którzy włożyli w niego ogrom pracy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones