PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 969
ocen
5,5 10 1 17969
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

porażka

ocenił(a) film na 1

nuda i jeszcze raz nuda. Brudna woda i bezmyślna matka-tak można podsumować ten film. 1/10

M_Magnolia_Maglos

ale fajnie się drzemało :P
(matka rzeczywiście idiotka, dziwie się, że Jennifer Connelly w ogóle w tym zagrała).

M_Magnolia_Maglos

Nie rozumiem tej postawy. Dlaczego matka idiotka? Ja tam nie mam do niej zastrzeżeń. W porządku była. Polecam recenzje redakcji nie rozumiejących filmu. Wszystko wyjaśnione i każdy kto zamierza wydać pieniążki na dvd powinien ja przeczytać najpierw żeby nie być zawiedzionym i nie oceniać filmu pod katem spodziewałem się czegoś (lepszego) na miarę japońskiej wersji. Nie podzielam opinii ze ten film to porażka i nie warto oglądać. Może przez fakt ze sceptycznie byłam nastawiona do amerykańskich remaków japońskich horrorów jak tez nie oczekiwałam 'sikania w majtki ze strachu'. Nie zachwycił mnie ten obraz ale nie uznam go za porażkę. Moim zdaniem film w porządku. 5 - 6/10. Amatorzy horrorów mogą ominąć ta pozycje. A kto chce to pojechać po prostu nie umie docenić filmu.

ocenił(a) film na 1
zmorra

Matka bezmyślna dlatego, że często zostawiała dziecko bez opieki, chociaż wiedziała, że juz wcześniej zdarzyło się, że córka zostawiona sama sobie gdzieś znikała. Mi po prostu film się nie podobał. Uważam, że zarówno jak na film psychologiczny jak i horror jest po prostu słaby. Ani mnie nie wciągnął, ani nie przestraszył, ani nie zafascynował. Nawet po przeczytaniu recenzji od redakcji uważam, że nie jest to coś godnego uwagi.

ocenił(a) film na 4
M_Magnolia_Maglos

Często? Przecież wszyscy rodzice zostawiają dzieci w szkole. Albo w łazience - co jej się mogło tam stać? Na korytarzu - hmm, na chwilkę ją zostawiła, na kilka sekudn dosłownie, bo zauważyła coś podejrzanego, to normalne, każdy rodzic czasem karze dziecku zostać na chwilkę i stać w miejscu; skąd mogła wiedzieć, że coś się jej stanie, przecież do tej pory tylko woda sobie kapała.
Moim zdaniem matka była dobra, dbała o dziecko i wydać było, że je kochała.

"Ani mnie nie wciągnął, ani nie przestraszył, ani nie zafascynował."
Co do tego się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones