film

Dave w labiryncie

Dave Made a Maze
2017

1h 20m
5,6 1,4 tys. ocen
5,6 10 1 1377
6,5 2 krytyków
Dave, młody artysta-nieudacznik w akcie frustracji zbudował w mieszkaniu kartonową fortecę. Jego zaskoczona dziewczyna po powrocie do domu dowiaduje się, że od wewnątrz... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Komedia
Przygodowy
Dave w labiryncie

reżyseria Bill Watterson

scenariusz Bill Watterson, Steve Sears

produkcja USA

premiera

Saturn
Film zdobył nagrodę Saturn, inną nagrodę oraz 1 nominację
Sprawdź wszystkie nagrody
Nowość

Dave, młody artysta-nieudacznik w akcie frustracji zbudował w mieszkaniu kartonową fortecę. Jego zaskoczona dziewczyna po powrocie do domu dowiaduje się, że od wewnątrz konstrukcja jest dużo większa niż się wydaje i Dave... zgubił się w środku trzy dni temu. Ekipa przyjaciół wyrusza z akcją ratunkową do tajemniczego, żyjącego własnym... Dave, młody artysta-nieudacznik w akcie frustracji zbudował w mieszkaniu kartonową fortecę. Jego zaskoczona dziewczyna po powrocie do domu dowiaduje się, że od wewnątrz konstrukcja jest dużo większa niż się wydaje i Dave... zgubił się w środku trzy dni temu. Ekipa przyjaciół wyrusza z akcją ratunkową do tajemniczego, żyjącego własnym życiem kartonowego labiryntu. Ich pełna niebezpieczeństw i wspaniałych efektów specjalnych podróż to surrealistyczne połączenie horrorów o zabójczych pomieszczeniach-pułapkach i amerykańskiej komedii hipsterskiej. czytaj dalej

premiera 21 stycznia 2017 (Światowa)

studio Foton Films

tytuł oryg. Dave Made a Maze

inne tytuły więcej

TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kartonowa konstrukcja na środku pokoju. A w środku cuda.

Piekielnie oryginalne, pomysłowa, zrobione za grosze kino. Pastisz wszystkiego: Piły, Cube, Indiana Jones. Więcej pomysłów niż ma większość współczesnych horrorów. Więcej napięcia, niż mają wszystkie Piły świata.

Wieloznaczność interpretacji na deser. Jakby...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

To było tak inne tak ciekawe, tak śmieszne :P z kolega nie moglismy ogarnąć on nie wierzył, że oglądamy coś takiego :d chociasz mam skłonności do dziwnych filmów. absolutne przeniesienie w świat baśniowego labiryntu z kartonów wielkości kamienicy w małym pokoiku :) super film naprawdę polecam :):)

Nierealna fabuła ubrana w elementy horroru. Obejrzałem na przewijaniu do przodu bo nie dałbym rady zaliczyć non-stop. Dla amatorów Jumanji jak znalazł. Głupiutki obraz za małe pieniądze tylko dla wybrańców !

Można obejrzeć z ciekawości i raz czy dwa się uśmiechnąć, ale konkretnych emocji brak i smakuje kartonowo.