PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 788
ocen
8,2 10 1 114788
8,5 31
ocen krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Dłużyzna

ocenił(a) film na 5

Dłużyzna...

użytkownik usunięty
konles

Długość.

ocenił(a) film na 10

Odległość.

użytkownik usunięty
Carlitos

Długość - bardziej pasuje do tego filmu i w żadnym wypadku nie może być rozpatrywana jako wada, ale możemy robić taką fajną wyliczankę.

ocenił(a) film na 10
konles

Z tego co wiem filmu nie ocenia się ze względu długości :)

ocenił(a) film na 5
polneri

Ale przez długie nudne momenty myślę, że można. Przedwczoraj oglądałem ten film 1 raz, byłem lekko senny przez nie przespaną noc, puściłem go po północy- ciągnął się do ok 4. Nie zasnąłem :D. Czytając komentarze zauważyłem, że wiele osób nisko oceniało ten film po pierwszym seansie. Mam nadzieję, że ze mną też tak będzie. Póki co 5/10, ze względu na Roberta

ocenił(a) film na 10
Kabat543

Mnie też za pierwszym razem nie do końca przekonał dałbym jakieś 8\10. Ale drugi seans był dla mnie najlepszym w życiu (nie wiem czy kiedykolwiek dane będzie mi obejrzeć taki film).

polneri

w Cannes na festiwalu mają pokazać wersję 40 minut dłuższą, gdzieś ją odkopali dotąd nie była emitowana.

ocenił(a) film na 10
LeeHarveyOswald1986

i dobrze :)

ocenił(a) film na 10
konles

Owszem, film jest bardzo długi. Ale: są i takie co trwają dwie, a dłużą się bardziej...

dinos7

Dzisiejsze półtoragodzinne akcyjniaki dłużą się bardziej :D

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ

A kto widział fachowe dłużyzny Tarra? :)

ocenił(a) film na 10
konles

Nie odczuwałem długości tego filmu ani przez sekundę. A kiedy w tamtym roku gruchnęła informacja, że znaleziono usunięte sceny, nigdy nie pokazywane, była to najlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Nie miał bym nic przeciwko, gdyby "Dawno temu w Ameryce" trwało i 10 godzin.

konles

twoj straty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones