PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631256}

Rozłączeni

Disconnect
7,5 21 688
ocen
7,5 10 1 21688
Rozłączeni
powrót do forum filmu Rozłączeni

Film pokazuje Nam całą prawdę o ludziach. Nie ma tu nic odkrywczego ale poprzez historie pokazane w filmie jak na tacy podane mamy ludzkie emocje i zachowania. Potrafimy być dobrzy, potrafimy kochać i robić piękne rzeczy, potrafimy współczuć, ale bywamy też bezwzględni, podli, i ponad wszystko skupieni na sobie i swojej rodzinie (innych mamy totalnie w dupie, kiedy przychodzi sytuacja kryzysowa). Poruszana jest tutaj także kwestia wchodzenia z butami w kogoś życie i starania się "nawrócenia" na lepszą według naszej subiektywnej opinii drogę życia. Czy to właściwe, czy się opłaca ? Każdy z Nas zna odpowiedź na to pytanie. Raz tak raz nie, a jak jest w filmie, zobaczycie sami :)

ocenił(a) film na 9
xscape

Jestem tego samego zdania. Film, który warto obejrzeć. Do jakiej granicy musi dojść człowiek żeby docenić to co ma? Ile jest rzeczy które umykają naszej uwadze, które zamiatamy pod dywan i odkładamy na później. Skłania do refleksji. Czy jeśli ktoś przyjdzie tu i teraz, zapyta Cię o to czy w Twoim życiu wszystko wygląda tak jak powinno, czy będziesz potrafił odpowiedzieć twierdząco? Życie płata figle, czasami nie ma już czasu by docenić to co się straciło. Ten film to dobry motywator do zmian. Szczerze polecam :))

ocenił(a) film na 10
xscape

Nie bójmy się dawać 10/10. Dla mnie ten film to arcydzieło tego gatunku.

ocenił(a) film na 9
ArO_19

Hahahah "Aro 19" LUBIE TO ! :)

ocenił(a) film na 10
xscape

Nie daje mi to spokoju. Co lubisz? :]

ocenił(a) film na 9
ArO_19

"Nie bójmy się dawać 10/10. Dla mnie ten film to arcydzieło tego gatunku." - spokój najważniejszy !

ocenił(a) film na 10
ArO_19

Nie bałam się i dałam 10/10. Świetne kino.

ocenił(a) film na 8
xscape

Świetne spojrzenie na typowo ludzkie zachowania. Zgadzam się z każdym słowem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones