PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 709
ocen
8,2 10 1 106709
8,7 26
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Prawdopodobnie najlepszy western w historii jest przed nietykalnymi.........

użytkownik usunięty
pussyjuice

Dokładnie...

pussyjuice

Przed? Chyba odwrotnie: za albo niżej.

ocenił(a) film na 10
feuerbach

No tak, sorry za błąd językowy :):)

ocenił(a) film na 8
pussyjuice

Co się dziwić. Nietykalni to taka prosta historyjka o przyjaźni dwóch mężczyzn i żeby tego było mało jeden musi być czarny :) Banał goni banał, płytki i prosty, a to większość ceni najbardziej, oczywiście nieświadomie.

ocenił(a) film na 10
Banana_Power

Dobrze , że chociaż na imdb ma 5 miejsce

ocenił(a) film na 10
Banana_Power

Niestety...

pussyjuice

Pewnego razu na dzikim zachodzie uznawany jest za najlepszy.

ocenił(a) film na 10
obleh

Nie dla mnie :):) , Pewnego razu na dzikim zachodzie mam na 2 miejscu

ocenił(a) film na 10
obleh

W ogóle trudno stwierdzić, jaki film jest najlepszy, bo to zależy w jakim gatunku, konwencji i czego kto oczekuje

Marek32

Oba sa kapitalne, ale tematyka jaką proponuje Pewnego razu... jest poważniejsza, dojrzalsza. To nie jest już tylko czysta przygoda jak w Good, bad...

ocenił(a) film na 9
Marek32

Można jedynie patrzeć na statystyki i wyciągnać średnią z ogólnych ocen

pussyjuice

Ten film nie ma wad. Genialnie skonstruowany scenariusz, świetne zdjęcia, znakomici aktorzy, wspaniała muzyka - dzięki temu film może trwać nawet ze 4 godz, a się nie zanudzę.

ocenił(a) film na 10
hr_dooku

polać mu, dobrze prawi

diogdaily

Polane!

hr_dooku

Fakt, też uważam to za jeden z najlepszych westernów w historii, obok "Dzikiej bandy", "Za garść dolarów", "Bez przebaczenia" i "Rio Bravo".

Na stronie jest napisane, że to 92% w moim guście - to się zgadza. Chyba żaden inny film nie miał tak wysokiego wyniku, jeśli chodzi o bycie w moim guście.

ocenił(a) film na 10
hr_dooku

ja też!

ocenił(a) film na 10
pussyjuice

Fakt, jeden z najlepszych

ocenił(a) film na 9
pussyjuice

A 26 miejsce w rankingu filmów światowych, to niskie miejsce ? Przecież to nie ranking westernów, tylko wszystkich gatunkowo filmów.

ocenił(a) film na 10
pussyjuice

26. miejsce w rankingu światowym jeszcze jako tako wygląda, bo oznacza to tylko 25 filmów (teoretycznie) lepszych, ale 2. miejsce wśród westernów?! No to już jest kpina...

ocenił(a) film na 10
Starigniter

Chociaż nie... 26. miejsce na świecie to też chała!

ocenił(a) film na 9
pussyjuice

Nie ma to jak spinać się o ranking tworzony przez głosy użytkowników Filmwebu (z których jakieś 50% to idioci albo trolle).

użytkownik usunięty
DramaticBrony

jesteś optymistą

ocenił(a) film na 9

To jedna z niewielu moich wad.

ocenił(a) film na 9
pussyjuice

W tym wypadku miejsce w rankingu pasuje idealnie. Dobry, zły i brzydki jest na pewno najlepszym westernem w historii ale jest przynajmniej kilkanaście filmów z innego rodzaju gatunku filmowego które go przewyższają

pussyjuice

Same pozytywne komentarze? Dla mnie fragmenty nudne mieszają się z genialnymi... zdecydowanie za długi, ale chyba warto było obejrzeć.

sejrsky

Mnie też dziwią zachwyty, bo w ogóle nie porywają mnie westerny, jak uznam, że aktorzy bardzo dobrze zagrali, to może być 8. Dziś obejrzę ten film i się przekonam, czy jest on w stanie coś zmienić w moim odbiorze westernów.

ocenił(a) film na 10
pussyjuice

26 miejsce a i owszem. Jest to film po który czasami sięgam całkiem świadom faktu że już go wcześniej widziałem. Jednak znacznie częściej sięgam do muzyki z tego filmu. Powalająca i powodująca unoszenie się szczeciny u człowieka który już leży.
Dla mnie jedyny western (wiem że jest sporo równie dobrych) który może z tym filmem konkurować to Garść Dynamitu. Może mam jakąś słabość do spaghetti westernów i Enriko Morikone.

użytkownik usunięty
pussyjuice

W bezpośrednim starciu z "Pewnego razu na dzikim zachodzie" czy też "W samo południe" nie ma szans.

ocenił(a) film na 10

A myślisz, że można te fllmy porównywać?

ocenił(a) film na 9
Marek32

Moim zdaniem lepiej nie

ocenił(a) film na 8
pussyjuice

jest w top 50 mnie bardziej boli gdzie jest matrix

użytkownik usunięty
pussyjuice

Teraz 44 :(

użytkownik usunięty
pussyjuice

Ten film powinien znajdować się w TOP 10 toż to najlepszy western wszech czasów a 44 miejsce to kpina, proponuję akcję daj dychę aby podwyższyć ocenę, miejsce Nietykalnych w rangingu to kpina. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones