PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 844
oceny
5,5 10 1 96844
6,8 37
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Film był bardziej śmieszny niż straszny.

ocenił(a) film na 9
dariavv

W sumie taki miał po części być. Dziwi mnie tylko że taki świetny pomysł ma u ciebie 4

czuczul

Zgodzę się z tym, że pomysł był oryginalny, ale słabo wykonany. Horror to horror, nigdzie nie napisano, że to czarna komedia, mimo to każdy ma prawo do własnego zdania :)

ocenił(a) film na 10
dariavv

Naprawdę myślisz aż tak schematycznie i szablonowo? Współczuje.
To, że ktoś nie napisał, że film jest po części czarną komedią to nie oznacza, że nie możesz domyślić sie tego podczas oglądania seansu.

dariavv

Widziałaś kiedyś straszny film, który polegał na schemacie: las, grupka ludzi, giną wszyscy po kolei? Przy gatunku pisze, że horror, bo niby co innego mieli napisać XD ?

mejbirdus

Schemat las+grupka ginących ludzi jest banalny, pisząc o oryginalnym pomyśle miałam na myśli w jakim sposób ginęli, w końcu sami sobie, nieświadomie wybierali śmierć. Film nie zaliczyłabym do horroru, bo był według mnie bardzo słaby i niestraszny :)

dariavv

Matko boska, o czym ty mówisz?! XD

ocenił(a) film na 6
dariavv

Proszę najpierw postaraj się zrozumieć czym w ogóle jest horror jako gatunek, żeby się nie ośmieszać tekstami w stylu "nie horror, bo niestraszny" ;)

Potem przestań traktować to co wyszło dobrze jako to co wyszło źle. Film miał śmieszyć, więc fakt, że cię śmieszył jest sukcesem twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones