PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573}
6,6 2 240
ocen
6,6 10 1 2240
6,2 6
ocen krytyków
Doom Generation Stracone pokolenie
powrót do forum filmu Doom Generation - Stracone pokolenie

film podobał mi sie naprawdę, na pewno inny, momentami ohydny ( jeśli nie lubisz niesmacznych scen - nie polecam ;p) jednego jestem pewien.. nie można po objerzeniu tego filmu, pozostac bez jakichkolwiek emocji. film rusza, wbija się w głowę i ostatnia scena pozostanie mi na długo w pamięci. nie rozumiem do końca samych wrzutów na ten film, ponieważ przekaz został ukazany idealnie, jeśli chodzi o pewien rodzaj estetyki ( turpizmu troche chyba;p). niektóre sceny są naprawdę komiczne, dialogi, gra, sceny.. wszystko chore, lepkie, śliskie i w klimacie, tego co miało przedstawiać. dostrzegam podobne pomysły jak w pulp fiction, plagiat, inspiracja czy niezależny powstały w podobnym czasie projekt?

ocenił(a) film na 9
zuziatello

Coś w tym jest, pierwszy film z którym mi się DG skojarzyło to właśnie Pulp Fiction. Ale różnica między premierami to ledwie rok, więc co najwyżej lekka inspiracja. Poza tym Araki ma swój niepowtarzalny styl i i tak to on tu najwięcej włożył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones