PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 521
ocen
6,3 10 1 96521
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

Bez przesady, zabawny film, z nutką kryminalną :) Jennifer Aniston rozbawiła mnie w tym filmie totalnie, Gerard Butler zreszta tak samo :) Ale czego można oczekiwac od Polaków w sprawie ocen. Przecież my kręcimy lepsze filmy, Kac Wawa itp :)

ocenił(a) film na 8
hardy18

Zgadzam sie, Buttler z tymi swoimi ironicznymi gadkami wymiata:) Przydałby sie film z nim w podobnej roli vs Charlize Theron z postacią zbliżoną do Mavis Gary w Young Adult, gdzie Charlize po prostu zamknęła licznik :D

ocenił(a) film na 6
hardy18

6,3 to akurat ocena adekwatna do poziomu tego filmu. Lekka komedia, z paroma w miarę śmiesznymi momentami i dialogami, ale nic specjalnego... takich komedii jest cała masa. Więc w tym przypadku czepiać się średniej oceny chyba nie wypada. Jak popatrzysz na oceny polskich komedii Typu Kac Wawa, Wyjazd Integracyjny i innych gniotów, to zobaczysz, że różnica w ocenie tego filmu a tych polskich jest jednak spora.

ocenił(a) film na 7
qiks33

uważam że ocena jest ok a jak szukasz ambitnych filmów to nie oglądaj komedii one są do tzw odmóżdżenia

qiks33

Jak dla mnie właśnie porównując z poziomem innych komedii, czy to amerykańskich czy (pożal się boże) polskich - to ten firm rzeczywiście nie zasługuje na 6,3. Zasługuje na więcej.

ocenił(a) film na 7
eternidad

Ja wręcz odwrotnie porównuje do najlepszych komedii i wtedy oceniam i tutaj ocena miedzy 6 a 7 jest jak najbardziej sprawiedliwa. Gdyby stosować twoja praktykę to trzeba by wprowadzić skalę minusowa żeby pokazać przepaść miedzy takim filmem a polskimi gniotami, przy których większość średnich produkcji wypada jak arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
hardy18

Racja..duet faktycznie jest strzałem w dziesiątkę. Widziałem dużo o wiele gorszych filmów z Jennifer. Dorwać byłą choć jest prostą komedyjką to wg mnie spełnia oczekiwania. Myślę, że przede wszystkim właśnie dzięki zestawieniu Aniston/Butler. Jak dla mnie to mocne 7, jednak za śliczne zdjęcia i scenografię oczko wyżej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones