PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 454
oceny
6,4 10 1 53454
6,9 14
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Polecam...

ocenił(a) film na 8

...dla osób, które lubią przypalić (Y'all know wha' i mean;)), polecam jako doskonały "zjarany seans".
Cudne efekty specjalne (ahhh ten Slo-mo), brutalna akcja i wkręcająca fabuła. Doskonały film akcji- mroczny, wyważony i dobrze zagrany. Niewiele oczekiwałem po tym tytule, gdyż dla mnie "Sędzia Dredd" z 95' był poprostu (wiem, że dla wielu z was to klasyk) gniotem i stratą czasu. Zaskoczył mnie (i NIE- zapalenie, nie zaburzyło mi odbioru filmu, chociaż podniosło zachwyt nad wizualizacjami). Polecam potheadom;)

WDK

zgłoszone do prokuratury generalnej

ocenił(a) film na 8
lytex

naskocz mi

ocenił(a) film na 8
WDK

O kuźwa, mamy tu gangstera z gimnazjum - a wiesz może co to jest ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii?

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Wiem na pewno o tym, że nazywanie ludzi gówniarzami, sprawia, że czujesz się lepszy. Nawet jakbym nie wiedział, wiem także czym jest wolność słowa i podjudzanie do zażywania narkotyków, czego nie robię. Nie namawiam do brania żadnych narkotyków. Mówię tylko o przyjemności jaką sprawił mi seans. Kolegi komunikat był prosty i ofensywny- dostał podobny. Jak chcesz to też możesz poskarżyć się panu policjantowi, albo swojej mamie jak wyjdzie z mojego łóżka:)

ocenił(a) film na 8
WDK

Wszystkie ,,potheady" mają takie problemy z czytaniem i urojenia o nieboszczkach w łóżku, czy tylko ty?

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Nie mam żadnego. Przeczytałem, zrozumiałem a nawet wyprzedziłem oskarżenia, domysły itp., czyli podziwiaj coś czego nigdy nie ogarniesz. A mamy widocznie pomyliłem, to była tego u góry.

ocenił(a) film na 8
WDK

Czyli twoja własna?0_o
Takich ,,nowoczesnych" upodobań to ja faktycznie nie ogarniam...

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

wow, bystry jesteś jak woda w klozecie... Żal mi czasu na rozmowę z Tobą. Miłego lizania jąder policji, yntelygencie.

ocenił(a) film na 8
WDK

Z tego, co słyszałem, to w więzieniach do podobnych czynności są przez kryminalistów zmuszani skazani na krótkie wyroki np. za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

ocenił(a) film na 7
Bodzepor

Niby w jaki sposób ? Ściganie jest posiadanie, a nie komentarz do filmu zawierający fragment, że na haju się fajnie ogląda.
Nawet Dredd kazał się bezdomnemu zbierać, a nie wsadzał do paki :)

ocenił(a) film na 8
seweryn2k

Serio nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 7
Bodzepor

oczywiście "Ścigane"

WDK

Nic nie zrozumiałeś. "Zgłaszam to do prokuratory" to mem kulturowy. Zresztą nawet gdyby nie był, to i tak da się wyczuć nutkę sarkastycznego humoru w komentarzu. Niepotrzebnie się napiąłeś zaliczając się do "nienawidzącej" strony internetu. A, jeszcze dowód for u: https://www.google.pl/search?client=opera&hs=9Bj&biw=1920&bih=945&tbm=isch&q=zgł aszam+to+do+prokuratury&spell=1&sa=X&ved=0CBwQvwUoAGoVChMIkMXH84rrxgIVQbAUCh2Tfg iw

Teraz zachowaj się jak człowiek i przeproś ;)

ocenił(a) film na 8
nietopyrz

Rzeczywiście. Sorry lytex

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

Nie spinaj posladow gimbazjalisto.

ocenił(a) film na 9
lytex

Frajer.

ocenił(a) film na 10
WDK

oglądane na trzeźwo i tak było mega! jednak jestem w stanie sobie to wyobrazić na 420! high five bro! O Siebie dodam, że muza to istne cudo!

ocenił(a) film na 8
rell

DLACZEGO TAKA SŁABA OCENA NA FW ??!

WDK

Z tym filmem jest wszystko spoko prócz tego że sędziowie nie mają kanonicznego dla komiksu stroju i wyglądają jak pseudo komandosi a nie sędziowie. Tego mi zabrakło, trzymania się ich wyglądu. To tak jak by Kapitan Ameryka był w brazylijskich barwach, no nie pasuje to do filmu.

ocenił(a) film na 8
Yamato_filmaniak

...albo w polskich barwach:D
http://cuba91.deviantart.com/art/Captain-Poland-The-Middle-European-Avenger-5294 76729

Rozumiem. Ja akurat oglądałem przez pryzmat człowieka przez którego ręce nawet komiks nie przeszedł.

WDK

Ten link, świetne :D

Racja, Ci co nie czytali komiksów, nie będzie im to przeszkadzało. Film jest dobry, i szkoda że tego nie pociągnęli dalej. Można było się postarać o kolejną część. Może się doczekamy Dreeda na początku 2020 >?

ocenił(a) film na 8
Yamato_filmaniak

Mam nadzieję i kibicuję kolejnej części

ocenił(a) film na 7
WDK

Wątpliwa sprawa ponieważ film był finansową klapą.

ocenił(a) film na 6
WDK

Ok obejrzę kiedyś na bombie, ale i na trzeźwo bardzo spoko seans

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones