PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 557
ocen
6,1 10 1 69557
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

Ja musze powiedzieć , że " Droga bez powrotu " jest jedną z niewielu serii, która nie uległa tzw. efektowi równi pochyłej. Dzieję się tak z większością filmów ostatniego dwudziestolecia powiedzmy. Nie będe wymieniał wszystkich bo by to za długo trwało, ale moge wymienić chociażby te głośne serie takie jak np. Piła , Szybcy i Wściekli, Resident Evil , Underworld, Anakonda itp, itd. Chodzi tu o to , że im dalsza część tym coraz gorzej się to ogląda. Choć akurat w Pile to mi sie podobała 1 i ostatnia część , a pozostałe to jest shit przez duże S. W "Drodze bez powrotu" tego nie ma, kontynuacje są nie gorsze od poprzedniczek , może nie lepsze , ale nie gorsze napewno. Jest klimat, jest napięcie, jest akcja , są laski, jest troche cielesności w każdej części. Oczywiście 1 część jest tutaj wyznacznikiem tego poziomu, bo w 1 części myśle że poziom jest najwyższy, ale póżniej nie jest gorzej. Oglądałem 5 części, nie wiem czy są kolejne czy nie, ale po tej piątce filmów to sądze , że produkcja ta się wyróżnia na tle innych. Nie jhest to może kasowy hit i arcydzieło światowego kina , ale napewno wszystkie części da sie obejrzeć z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
lopez2618

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Jedynka była znakomita. Wielokrotnie do niej powracałem i nie nudziła mi się. Dwójka była znacznie gorsza, zbyt dużo latającego miecha i za mało emocji, ale dało się to obejrzeć. Natomiast trójka i kolejne części to już kompletnie dno.

ocenił(a) film na 7
ewerton22

1,2,3 bardzo fajnie się oglądało za to 4,5 bardzo słabe moim zdaniem

ocenił(a) film na 7
ewerton22

Dla mnie również pierwsza część jest bardzo sentymentalna. Co jakiś czas sięgam po w/w film na półkę z dvd :) Przyznam szczerze, że nie obejrzałem żadnej kolejnej części. Poleciłbyś mi inne odsłony? Mają klimat z jedynki? pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
bartosz18

Zdecydowanie nie polecam Ci kolejnych części. Zawiedziesz się.

ocenił(a) film na 6
ewerton22

Faktycznie

bartosz18

Nie ruszaj , nie dotykaj, nie widź, nie słysz czegokolwiek innego poza 1 częśc.

bartosz18

Zamiast sequeli obejrzeć Teksańską masakrę 3 z 1990 r. która jest dużo lepsza od tych kup.

ocenił(a) film na 8
lopez2618

Zgodziłbym się z Tobą w 100% ale niestety pojawiła się już 6 część , która jest po prostu fatalna.

ocenił(a) film na 7
silencio_

tak jak i 5,4 i 3 ...

ocenił(a) film na 6
silencio_

Niestety tak

ocenił(a) film na 7
lopez2618

piła 2 była fajna jeszcze

ocenił(a) film na 10
lopez2618

Resident Evil , Underworld, na wszystkich częściach bawie sie mega świetnie . Piła wszystkie dla mnie są super ale najbardziej lubie 3 tam jest najgrubsza akcja . Szybcy i Wściekli pierwsze 4 to takie sobie od 5 już seria rusza porządnie z kopyta i dalej totalną radość

michalmakula

Bo ty jesteś pelikanem łykającym wszystko jak leci bez namysłu i dającym wszystkiemu 10/10 - tacy jak ty obrażają inteligencję widzów myślących.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones