PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262218}

Droga do piekła

Borderland
5,6 3 191
ocen
5,6 10 1 3191
Droga do piekła
powrót do forum filmu Droga do piekła

Film słabiutki z drewnianymi dialogami.. coś dla miłośników Hostel- czyli rzeźnia bez sensu... 2/10

ocenił(a) film na 7
Alien5

Cóż, z czystym sumieniem daję 6 a nawet 6,5/10. A co do "fachowej opinii" ( rzeźnia?? jaka rzeźnia - 4-5 scen... bez sensu??? to polecam jak niżej "The Hills Run Red" i wtedy możemy pogadać!!!)na temat filmu i tak zwanych drewnianych dialogów radzę obejrzeć takie "perełki" jak Ogr, Martwa Cisza, The Hill Run Red czy Basement Jack i wiele innych:) i powiedzieć jakie tam są dialogi, gra, jaki "sens" i jaką ocenę byś postawił??

Mosze

Skoro temu "dziełu" dałem 2/10 to zapewne tym "perełkom" przez Ciebie wymienionym dałbym 1/10... :P

ocenił(a) film na 7
Alien5

jest to film na faktach, tak? I zarzucasz mu znawco "rzeźnię bez sensu"? Zastanów się więc nat idiotyzmem Twojej wypowiedzi. Czy filmowi wojennemu zarzucisz bezsens zabijania żydów?

Film polecam. Bez ochów i achów ale warto.7-8/10

stasiuvino

I co z tego, że na faktach...?? Denne dialogi, denna reżyseria, denne aktorstwo... czy to, że jest oparte na faktach ma całą resztę usprawiedliwiać??? Żartujesz chyba... Z chęcią obejrzałbym sobie film oparty na tych samych faktach ale zrealizowany przez całkowicie inną ekipę i aktorów - bo to co oglądałem do dno i 4 metry mułu... a personalne i ironiczne wycieczki typu "znawco" to zostaw sobie na wpisy na onet.pl...

ocenił(a) film na 7
Alien5

OK, za ironię przepraszam ale...
Piszesz "rzeżnia bez sensu". I tu upierał się będę, że jeśli takowe zdarzenia miały miejsce faktycznie to jest to stwierdzenie nie na miejscu.
Co do reżysera - w moim odczuciu jak najbardziej wporządku. Gra aktorska - przeciętna.
W moim odczuciu mocno przesadzasz pisząc o 4 metrach mułu ale cóż - ilu widzów tyle opini.
Pozdrawiam i jeszcze raz sorki za "znafcę"

stasiuvino

Popieram autora, cieniutki film słabo budowane napięcie, przewidywalny w wielu miejscach nic ciekawego nie wnosi.

ocenił(a) film na 6
Alien5

Nie kompromituj się chłopie. G.I. Joe Czas Kobry dałeś 5 a to dopiero był film dla upośledzonych małolatów.

rock79

Ten kicz pod którym piszemy i Czas Kobry to dwa różne filmy z całkowicie innej kategorii... poza tym Czas to kino typu "wyłącz mózg i patrz na efekty" i tylko dlatego dostał 5... co tu kolego wyjeżdżasz z jakimiś porównaniami... bezsens..

ocenił(a) film na 6
Alien5

Nie porównuję tych dwóch filmów ze sobą tylko mówię o twoim sposobie postrzegania filmów. Nie znam kategorii: efekty specjalne. A s-f też musi mieć jakąś fabułę. W G.I. Joe brakowało wszystkiego, przede wszystkim sensu.

rock79

Nie dyskutujemy tu o moim postrzeganiu filmów tylko o tym pożal się... filmie (?), przy okazji czy ja sie wypowiadam na temat Twojego postrzegania, co oceniłeś i z jakich powodów coś Ci się spodobało??

użytkownik usunięty
Alien5

Słaby, ale od biedy można obejrzeć.

ocenił(a) film na 2
Alien5

Słabiutki film, totalna strata czasu...ale nie wiem jak można go porównać do Hostelu Tarantina????

tysia_09

Tarantino Hostel tylko współprodukował... i może dlatego wyszła sieczka...

ocenił(a) film na 5
Alien5

Porównanie tego filmu do Hostela to jakieś nieporozumienie jest. Żadnych podobieństw!!!

Alien5

Moim zdaniem reżyserowi nie chodziło aby film się podobał czy też nie, czy dialogi były nie wiadomo jakie, ale jak słucham wasze wypowiedzi które są negatywnie oceniane na temat filmów na faktach robi mi się nie dobrze , film ma przedstawiać prawdziwą sytuację a nie kozactwo albo coś w stylu, co zmieni wymiana aktorów?? alien5 4metry-mułu???bez komentarza!!! lepiej baw się w ocenianie teksańskiej masakry piłą mechaniczną albo turistas a na temat dobrych filmów których nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć to nie pisz bzdur jak się nie znasz!!!najlepiej sam nakręć i też się pobawimy w ich ocenę!!!!miłego nakręcania, chętnie pójdę na premierę!!Pozdrawiam

holligans84

Bardzo merytoryczna wypowiedź.... a jakieś argumenty za tym filmem poza tym, że skoro jest na faktach to musi być super masz???

Alien5

Oglądając ten film nie skupiałem się na aktorach , na dialogach jak robisz to ty, tylko na samym filmie nie wiem czy rozumiesz??
Na tym co się wydarzyło, jakie miało skutki itp bynajmniej ja tak oglądam filmy na faktach , staram się je rozumieć i to wszystko!!!aha jeszcze jedno nie napisałem że film jest super , bo nie ma nic super w mordzie ludzi!!!

holligans84

Niestety na tej marnej imitacji filmu nie da się skupić... żeby dobrze opowiedzieć jakąś historię to trzeba mieć warsztat i umiejętności tu nie ma tego ani reżyser ani aktorzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones