PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 605
ocen
7,1 10 1 76605
6,8 21
ocen krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Ten film ma 7,2 to jakaś paranoja. Beznadziejny , nudny bez żadnej treści. Nie dało się go
oglądnąć bez przewijania kilku wątków bo po prostu można zasnąć. Tragedia ja daje mu
słabe 3.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kodzysdawid

przed 'a' nie stawiamy przecinka, ignorancie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Roxas

nie większym niż ty.

czoklet

Zwracając się do drugiego człowieka "Ty" piszemy wielką literą... ignorancie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Roxas

pogrążaj się dalej, zapewniając mi wielki ubaw.

ocenił(a) film na 9
czoklet

Zdania rozpoczynamy dużą literą.

shargat86

to poezja, nie zwykłe zdania.

czoklet

Wiesz, jakoś niespecjalnie mnie obchodzi że zapewniam ubaw jakiemuś zakompleksionemu gościowi z internetu który traktuje wszystkich z góry i pisze przykre rzeczy do kogoś, kto skrytykował film nie tak jak chce ten pierwszy. No ale cóż, ciekawe czy do swoich kolegów też mówisz żeby sobie strzelili w łeb jak ci coś w nich nie pasuje. Ja pieprzę, po co ja ci w ogóle odpisuje...

Roxas

może masz jakieś problemy ze spójnym zrozumieniem treści wypocin, od których rozpoczął się ten wątek, ale ja nie widzę tam krytyki tylko nieskladny bełkot głupka, nie będącego w stanie zrozumieć problematyki filmu.

ocenił(a) film na 3
czoklet

problemy to ty masz ze sobą czoklet, a wypociny to lecą ci nie powiem z czego

kodzysdawid

słabe. stać cię na więcej.

ocenił(a) film na 9
czoklet

I stawia się przecinek przed a ;) Chyba, że dajesz porównanie "między nią a nią" przykładowo. Ale w innych przypadkach przecinek jest zawsze... Znawcy się wypowiadają, kurcza mać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
czoklet

Polonistą nie jestem, ale przecinek przed "a" jest według mnie postawiony poprawnie.

http://www.prosteprzecinki.pl/przecinek-przed-a

ocenił(a) film na 7
czoklet

niska samoocena <3 to mnie pociąga

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Ivan_The_Maskarator

Fan Nico- 9 wypowiada się na mój komentarz do tego filmu szkoda słów !!!

ocenił(a) film na 8
kodzysdawid

Jak ci szkoda słów, to lepiej się napij nalewki. Po twoich "przemyśleniach" widać, że to ci lepiej wychodzi, niż udzielanie się na forum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
kodzysdawid

Do wszystkich uczestników tego wątku:
Poziom prezentowanych przez Was komentarzy jest niegodny dorosłego człowieka.

ocenił(a) film na 10
kodzysdawid

twój pierwszy post, podobnie jak reszta jedno-sylabowych pół-zdań to nie są żadne komentarze,to zwykłe utyskiwanie gimaznalisty któremu się wydaje że świat musi wiedzieć kiedy zasypia a kiedy nie.

ocenił(a) film na 3
Wielki_Ciezki_Slon

Wielki_Ciężki_Humanisto ciągle odnosisz się do wypowiedzi innych, krytykując i drwiąc co świadczy oczywiście o ciężkim dzieciństwie. Jeśli ktoś cie skrzywdził udaj się do lekarza pomoże. Chyba że napiszesz w końcu kilka zdań o filmie i zachęcisz innych do oglądnięcia bo ja mogę tylko ich od tego odwieść.

ocenił(a) film na 10
kodzysdawid

gratuluje internetowej psychoanalizy, niestety nietrafnej i dennej jak pozostałe pseudo-komentarze. odwieść od filmu można jeśli ma się konkretne zarzuty - Ty jak do tej pory pół-sylabami dukasz jedynie o nudzie, więc w twoich ustach prośba o pisanie o filmie brzmi wyjątkowo przewrotnie, niestety nie jesteś na tyle przewrotny by przyjąć to jako celowe działanie. Nie jestem humanistą ale zwykłym słoniem, na dodatek ciężkim i lubię jak ciężki słoń deptać głupawe teksty o filmach które zasługują na więcej niż mierne jedno-zdaniowe analizy na poziomie podstawówki.Wracaj do oglądania ulubionych.

Wielki_Ciezki_Slon

z ust mi wyjąłeś te słowa :-)

ocenił(a) film na 3
kodzysdawid

Dokładnie, film jest po prostu bardzo słaby. Nic nie powala, ani scenariusz, ani gra aktorska... Poprzewijać - zapomnieć.

ocenił(a) film na 7
kodzysdawid

świetne argumenty, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. praktykowaliście umiejętność dyskusji w chlewie czy w gimnazjum?
doskonale rozumiem, że film mógł się niektórym nie podobać. sam uważam, że dialogi były wręcz na żenująco niskim poziomie, bez głębi, bez polotu czy pomyślunku. aż dziw mnie bierze, że to film na podstawie książki. gra aktorska też pozostawia wiele do życzenia. na plus oczywiście to, co widać na pierwszy rzut oka - genialne post apokaliptyczne scenerie, zdjęcia, efekty kolorystyczne pogłębiające depresyjny klimat filmu. fabuła nie jest może uber ciekawa, ale do bólu szorstka i sugestywna, nie znajdziemy w tym filmie, dzięki bogu, zbyt wiele holywoodzkich ugrzecznień cukierkowych momentów. mimo sporych mankamentów dałem wysoką ocenę, bo zwyczajnie jestem fanem post apo i uważam, że obraz bardzo dobrze i dość realistycznie oddawał wyjętą spoza ram moralności szarpaninę o przetrwanie ludzi, którzy ocaleli.

ocenił(a) film na 9
the_maven

Czytałeś książkę? Właśnie dialogi są znakomicie odwzorowane wg mnie! Świat się kończy to o czym mieliby rozmawiać? Oprócz siebie nie mieli z kim zamienić nawet słowa a każdy napotkany przez nich człowiek stanowił zagrożenie. Klimat jest niesamowicie realistyczny (patrz Księga ocalenia - kapie tam holiwoodem). Niestety w filmie wszystko zostało wyjaśnione - nie ma tu takiej atmosfery niedopowiedzenia jak w książce. Różni się też kilka wątków ale to nie ma akurat takiego znaczenia.

ocenił(a) film na 9
hyperboria

Nie mówiąc o tym, że spędzali ze sobą cały czas. I żyli swoją monotonią cały ten czas. Chłopiec nie chciał słuchać historii o starym świecie, więc o czym mieli rozmawiać? Zresztą sytuacja w jakiej są, też nie skłania do rozmów. Dlatego dla mnie te dialogi brzmią bardzo naturalnie.

użytkownik usunięty
kodzysdawid

ocena tego filmu jest za wysoka, nie zasługuje na tyle... najwyżej na 4 i to słabe 4..

ocenił(a) film na 8

pewnie, nie ma to jak filmy o nieśmiertelnych herosach, gdzie jest dużo rozpierdalanki, efektów , wybuchów i trup ściele się gęsto, nie ważne że to wszystko nie ma najmniejszego sensu, bo od początku wiadomo że ten gościu zapie*doli wszystkich którzy nawiną mu się pod lufe jego siekacza, choćby nawet umarł to żyć będzie(coś jak z biblii), to je kino warte wysokiej oceny,

ocenił(a) film na 10
kodzysdawid

chyba przesłania nie za bardzo zrozumiałeś co? nudny? to lepiej włącz sobie kino akcji. polecam Pozdrowienia z Paryża. nie będziesz się nudził, słowo :)

kodzysdawid

Twoj gust filmowy jest na poziomie muminków

ocenił(a) film na 3
JbonesLDZ

Każdy ma jakiś gust i prawo do komentowania tego czego chce,ja tak zrobiłem a jeśli uważasz inaczej to trudno. Co do muminków to przykro mi ale nie oglądałem wolałem Toma i Jerrego!!!

ocenił(a) film na 8
kodzysdawid

Szkoda że go nie zrozumiałeś. Może jak dorośniesz to jeszcze raz go obejrzysz i do Ciebie trafi. Zapewniam Cię że ma głębokie przesłanie. Jak patrzy się na dzisiejszą ludzkość to można powiedzieć że to film bardzo na czasie.

ocenił(a) film na 6
kodzysdawid

Mnie do obejrzenia zmusił chłopak ("zmusił" to naprawde dobre określenie). Prze prawie 2 godziny zerkałam na film (akcja zawrotna!!!!) i na... koty. Film był tak wstrząsający i wciagający, że chłopak co chwile musił mi przypominać, że mam oglądać. Pewnie gdyby te koty mnie tak nie rozpraszały, to uznałabym, że film był naprawdę wciągający, ale wszystko przez te zwierzaki!!!
A tak serio... Dobrze, że miałam na co patrzec, bo film był nuuuudny! Ja rozumiem, że to dramat obyczajowy, a w takich filmach nie chodzi o żywą fabułe, ale ukazanie codziennego życia i emocji (bla bla bla), ale film da sie obejrzeć, pod warunkiem, że zaczniecie w tym czasie szydełkować, wyolatac koszyki wiklinowe, bawić wspomnianego kota, albo generalnie zająć się czymś... Zakończenie według mnie rewelacja i piszę to zupełnie powaznie- zakończenie pokazuje, że komus na tym świecie trzeba ufać i że póki są ludzie którzy chca nas wspierać zawsze jest nadzieja.

kodzysdawid

Bez żadnej treści? To nie wiem co ma dla Ciebie treść, terminator i inne kiczowate badziewia? Faktem jest, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale większej bzdury niż Twój komentarz nie czytałem..

moscallica

Ja żeby móc zasnąć wyobrażałem sobie że do tego schronu wchodzę i że mnie gonią jacyś apokaliptyczni kanibale.

jezi86

postapokaliptyczni :)

scarcies

no no dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones