PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210137}

Dziękujemy za palenie

Thank You for Smoking
7,0 18 500
ocen
7,0 10 1 18500
6,9 14
ocen krytyków
Dziękujemy za palenie
powrót do forum filmu Dziękujemy za palenie

mam pytanko-znacie sie może na tym?mam problem,który polega na tym,że w tym filmie nie działa mi dzwięk...inne działają bez problemów.Nie wiem,czy go tam po prostu nie ma,czy co...może po prostu cos jest tak ustawione.z góry dzięki za wszelkie sugestie...

ocenił(a) film na 4
Kasiulku

Prowdopodobnie nie ma Pani odpowiedniego kodeka do odtwarzania dźwięku w tym filmie. Może to Pani sprawdzić to programem "G-Spot", który pokazuje, czy kodeki do dźwięku i obrazu dla danego filmu są zainstalowane.
Program ten może Pani ściągnąć osobno z sieci:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=723&GSpot+2.70a

Proponuję, aby Pani zainstalowała najnowszy pakiet K-Lite Codec Pack wersja FULL do obsługi różnego rodzaju formatów obrazu i dźwięku.
On również posiada w swoim zestawie ten programik.
Jeśli ma Pani starszą wersję tego programu, proszę ściągnąć nowszą, odinstalować starszą i dopiero potem zainstalować nowszą.
To dość spora paczka i zawiera wszystkie niezbędne kodeki do obsługi
plików AVI.
Oto link:
http://www.download.net.pl/105/K-Lite-Codec-Pack-Full/

Proszę kliknąć na "pobierz" (jest na samym dole, więc proszę użyć scrolla) i ściągnąć plik. Potem proszę pozamykać wszystkie inne programy, które ma pani aktualnie włączone, wcisnąć "start", potem "uruchom", pokazać, gdzie jest plik, który pani ściągnęła, potwierdzić, a w czasie procedur przygotowawczych wybrać opcję "default" lub "tylko do odtwarzania". Może Pani nie instalować tamtego Playera do odtwarzania filmów i nie robić skojarzeń z nim, bo potem będzie się odpalać zamiast programu, którego używała Pani dotychczas do odtwarzania filmów. Nie
jestem pewien, czy Pani sobie poradzi, więc proszę może kogoś poprosić o pomoc. Nie ma nic gorszego, niż spaprać sobie ustawienia jeszcze gorzej niż dotychczas, a przy "przyjaznym" systemie windows, który jak
zakładam Pani posiada, jest to wielce prawdopodobne. Oczywiście jeśli czuje się Pani na siłach, to proszę próbować. Jeśli jakiś kodek po zainstalowaniu nie będzie nadal działać, to będzie to tylko wina ustawień i trzeba tam zacząć trochę grzebać, ale gwarantuję, że po zainstalowaniu tego programu i po ewentualnych dodatkowych ustawieniach wszystko będzie działać jak powinno. Chodzi tu raczej o ustawienia niektórych plików "mpg", czy innych jak "ogg", które trzeba czasem dostroić ustawieniami. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo w głowie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones