PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 264
oceny
6,9 10 1 286264
7,2 27
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

Książka !

ocenił(a) film na 8

Ogromnym błędem jaki popełniłam, było to, że najpierw przeczytałam książkę i przez połowę filmu, zamiast się na nim skupić, myślałam o zachodzących różnicach. Może gdy obejrzę za jakiś czas znowu "Dziennik Bridget Jones" dam wyższą ocenę niż 6 ;P

PS. Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że filmowy Mark wyszedł jakiś sztywny w porównaniu do książkowego...

PPS. Może gdyby powstał serial byłoby więcej zachwyceń wśród miłośników książki (?) Bo w filmie wszystko działo się tak szybko i pozostał lekki niedosyt ; ))

ocenił(a) film na 9
Lethal_Candy

ja ksiązki nie czytałam, ale chętnie bym sie dowiedziała co nieco. Jakie istotne różnice były?

ocenił(a) film na 8
Lethal_Candy

Mam takie same odczucia. Wszystko działo się szybko. A wyobrażenie Marka miałam zupełnie inne.. I również uważam, ze w filmie jest sztywny i inny niż książkowy Mark.

s4ndiii

Mark Markiem, ale wg mnie filmowa Bridget jest bardziej przystępna, niż książkowa.

ocenił(a) film na 9
Lethal_Candy

jestem świeżo po książce :) wg mnie genialne było wzięcie do tej roli Colina Firtha. + uwielbiam go, więc wg mnie spisał się świetnie, faktycznie, był sztywniejszy niż w książce, ale ogólne zachowania miał podobne. dodatkowo jego postać była wzorowana też na panu Darcy'm z "Dumy i uprzedzenia".

polecam i film, i książkę - która była jedną z niewielu, przy ktorych autentycznie śmiałam się bez kontroli. :D

ocenił(a) film na 8
migdalove

Podpisuję się pod ostatnim wersem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones