PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107858}

Dzienniki motocyklowe

Diarios de motocicleta
7,3 17 854
oceny
7,3 10 1 17854
5,8 8
ocen krytyków
Dzienniki motocyklowe
powrót do forum filmu Dzienniki motocyklowe

11 Marca 2007

ocenił(a) film na 10

Film ten (moim zdaniem wybitny) będzie można obejrzeć 11.03.2007 o godzinie 23:05 na TVP 1 GORĄCO POLECAM

Mroczyna

Obejrzeć koniecznie! Tylko szkoda że nasza kochana TVP puszcza taki film o 23 i to w niedziele, ja w poniedziałem mam na 8 do szkoły... :-]

ocenił(a) film na 10
rutek9314

Raz dla takiego dzieła mozna się poświęcić ;)
P.S. Ja tez mam na 8 do szkoły i 9h lekcyjnych, ale na pewno zobaczę jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 10
Mroczyna

No pewnie, w TVP nie ma już fajnych filmów przed 22 i stosują chyba regułę że im lepszy film, tym go później trzeba walnąć, niech się ludzie męczą, a co. No ale to są w końcu Dzienniki więc poświęcic się można jak najbardziej, tym bardziej że jestem w lepszej sytuacji i mam na 3. lekcję w poniedziałek ;)
BTW czy wy też macie tak ze swoimi ulubionymi filmami, że nawet jesli oglądaliście je wiele razy, macie na DVD i możecie w każdej, dogodnej chwili obejrzeć, jeśli są w telewizji to siedzicie i oglądacie, choćby były o najbardziej nieludzkiej porze? Bo ja mam jakiś taki przymus wewnętrzny ;)

aster

Chyba jest więcej takich. Na przykład ja. Ostatnio miałem tak z Miastem Boga. A co do późnej pory wyświetlania. Dla mnie to plus. Lepiej sie ogląda jak na około jest już cicho.

ocenił(a) film na 8
Mroczyna

oczywiście
będziemy oglądać nie bacząc na wszelkie trudności.

ocenił(a) film na 10
Mroczyna

A ja mam wolne:D Tzn mam rekolekcje ale nie chodze do kosciola wiec...obejrzalam i jestem zachwycona:)

ocenił(a) film na 6
kaktus3000

Bardzo fajny film, szkoda ze tak mało w nim motocykli, końcówka w spitalu moim zdaniem była zbędna. Film nie tylko dla 15 letnich fanów Che (przypuszczam ze gdyby zmieniono mu imię malo kto wiedziałby kto jest glównym bohaterem). Piękne krajobrazy

duraq

Ja zaczęłam oglądać film przypadkowo. Wybierałam się już do łóżka i przed snem tak sobie bezsensownie skakałam po kanałach... chciałam obejrzeć tylko minutke, bo następnego dnia musiałam wcześnie wstać... a jednak obejrzałam do końca. Urzekł mnie ten film.

I powiem Wam, że dopiero po obejrzeniu skojarzyłam że ten Ernesto to ten Guevara. I prawdę mówiąc nie zmieniło to mojego stosunku do filmu... gdyż film sam w sobie jest bardzo dobry.

Każdy ma swoją drugą twarz...

ocenił(a) film na 8
lamaz

KHREeeeeeehhhmm... xP:D:D:xX xPxDxDxD


x]


:] : o]
:o ]
:=]

: o ]

cyla

czy aby napewno wszystko jest w porządku?

ocenił(a) film na 6
lamaz

Cyla, świetny satyr na okladce. Wypowiedz mniej świetna, ale satyr rządzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones