PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107858}

Dzienniki motocyklowe

Diarios de motocicleta
7,3 17 854
oceny
7,3 10 1 17854
5,8 8
ocen krytyków
Dzienniki motocyklowe
powrót do forum filmu Dzienniki motocyklowe

Chyba każdy miał w swoim życiu momenty, kiedy marzył, by wziąć rozbrat z życiową rutyną i ruszyć w pełną przygód podróż. Wsiąść w autostop, rower, samochód lub...kosiarkę i pojechać przed siebie, poczuć wolność, zostawiając w tyle depresyjną cywilizację. Do pełnego katharsis wystarczy już tylko kilka cierpkich słów w stronę bezwzględnego i obwisłego szefa.

Jakie są Wasze ulubiony filmy z cyklu: 'przemieszczał się z punktu A do punktu B'? Zapraszam na moje własne wynurzenia na temat tego osobliwego gatunku.

http://gibber-twice.blogspot.com/2009/05/filmowe-chwile-wg-dudiego-epizod-ii.htm l

ocenił(a) film na 9
duude

Osobiście się muszę przyznać, że filmy 'drogi' należą do moich absolutnych faworytów.

Chodź filmy które poniżej wymienię mogą nie do końca oddać sensu stricte tułaczki, ale w moim pojęciu forma ucieczki i wyrwania się z okowów, nas samych, jest tam właśnie ujęta.
Mam na myśli:
-Easy Rider,
-Midnight Cowboy,
-Good Time Max [może się wydawać banalny, ale po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że to a) niezły debiut rezyserski, b) podobają mi się uzyte w nim symbole],
-Five Easy Pieces,
-Pociąg,
-My Own Private Idaho,
-Imperium słońca,
-Fugitive kind,
-Last detail,
-Profession: reporter,
-Dzienniki motocyklowe.

Odnoszę bardzo silne wrażenie, że to nie koniec listy i odczuwam sfrustrowanie, że pamięc mi w ich odtworzeniu nie pozwala. Mam tylko nadzieję, że nie umknęła mi żadna ważna pozycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones