PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689545}

Dzikie historie

Relatos salvajes
7,6 128 838
ocen
7,6 10 1 128838
7,6 31
ocen krytyków
Dzikie historie
powrót do forum filmu Dzikie historie

Ciekawe, czy któryś z pilotów GermanWings oglądał ten film...

ocenił(a) film na 9
Lepaca_Set

Mnie też się Pasternak skojarzył ...

Lepaca_Set

Przed chwilą skończyłem oglądać film i od razu naszło mnie identyczne skojarzenie...

ocenił(a) film na 1
Lepaca_Set

Na pewno. Ja pisalam ze ten film jest paskudny i nie podobają mi się takie produkcje bo jakąś tragedia z tego może by c. No i pewnie PAN się zainspirował..

ocenił(a) film na 8
KhyraVolain

co za bzdura, tysiące innych produkcji może stanowić "inspirację" do zbrodni, które już się wydarzyły lub dopiero wydarzą, więc co proponujesz ? kręcić tylko komedie romantyczne ? a resztę spalić, najlepiej na stosie, co ?

KhyraVolain

Buhaahhahahaha tylko że to zupełnie inna sytuacja, puknij sie w łeb zanim głupotę napiszesz i wystawisz krzywdzącą ocenę.

ocenił(a) film na 7
KhyraVolain

To lepiej jeszcze zmień ocenę dla Drakuli na 1, bo jakiś pan się zainspiruje i zacznie pustoszyć po nocach ulice i gryźć i wysysać krew z innych.

ocenił(a) film na 1
Lumpi

Akurat z Dracula moj drogi to juz nie raz bylojakis wariat powiedzial ze jest wampirem I gryzl ludzi na ulicy, przecial komus tetnice I ponizsze przypadki tez juz byly. Malo wiecie co sie dzieje. Chodzi zreszta o tendencje filmu dzikie historie, widać ze jest tendencionalny i wprost pokazuje negatywnych "bohaterów " w dobrym świetle, takie były moje odczucia oraz znajomych, nie wiecie co to przekaz podprogowy? Nie macie pojęcia jak TV pudło pierze wasze mózgi ?

ocenił(a) film na 8
KhyraVolain

Jednak wszyscy bohaterowie, którzy popełniają złe czyny, otrzymują później za nie karę.

ocenił(a) film na 7
romantic

zwłaszcza ogrodnik....

ocenił(a) film na 6
alja9

Celne..

..chociaż w sumie zgodził się na oszustwo.

ocenił(a) film na 3
KhyraVolain

Dlaczego dałaś Romeo i Julii 10 skoro film ewidentnie pokazuje, że jedynym wyjściem z nieszczęśliwej miłości jest upozorowanie samobójstwa? A Nimfomance 8? Przecież tam jest tyle seksu bez zabezpieczenia, tyle dzieci może to zobaczyć! Igrzyska śmierci, Sara, Trzecia część Hobbita? Kolejne filmy gloryfikujące przemoc. Wilk z Wall Street i Skazany na bluesa? ĆPANIE.

ocenił(a) film na 1
luckynarc

Bo mi sie podobaly a dzikie historie mi sie nie podobaja. Proste

ocenił(a) film na 9
KhyraVolain

Mam pytanie. Jak temu filmowi można dać ocenę 1? Jak się ocenia, to ocenia się chyba wszystko: grę aktorów, fabułę, muzykę, scenerię i jak komuś się nie podoba, to rozumiem wystawić ocenę 4 na przykład, bo nie wierzę, że wszystko się nie podobało. Nie wiem jak gniotowaty musiałby być film, żebym dał ocenę 1. Prawdopodobnie filmu, który oceniałbym na 1, nie obejrzałbym do końca, bo zwyczajnie nie chciałbym się męczyć. Ocena krzywdząca na maksa, bo jest to kawał dobrego kina, które jest świetnym reprezentantem gatunku czarna komedia. Gra aktorów jest wyśmienita, zwłaszcza Rominy i Bombity. Fabuła niesamowita, zaskakująca i zabawna. Doprawdy nie rozumiem tej oceny.

ocenił(a) film na 1
luckynarc

W filmach wyzej wymienionych niektóre są głupie co nie znaczy ze się podobać nie mogą, a przemoc tam nie jest gloryfikowana tylko pokazana normalnie

KhyraVolain

Nie wierzę, że jest prawdziwa. To niemożliwe, że ktoś pisze takie rzeczy na serio.

ocenił(a) film na 9
KhyraVolain

Jak Ci się nie podobają to zostań przy oglądaniu gniotów i tyle ode mnie w temacie dla Ciebie...:-)

użytkownik usunięty
KhyraVolain

Ten film to czarna komedia. Jeśli ktoś ma zero dystansu do siebie i do życia, proponuję mu zrezygnować z oglądania tego gatunku ;)

ocenił(a) film na 1

lubie czarne komedie, ale to w tym filmie nawet kolo komedii nie szlo

ocenił(a) film na 7
KhyraVolain

"Akurat z Dracula moj drogi to juz nie raz bylojakis wariat powiedzial ze jest wampirem I gryzl ludzi na ulicy, przecial komus tetnice I ponizsze przypadki tez juz byly" No to dlaczego dajesz 10? Idąc Twoim tokiem rozumowania powinno być 1.

A tragedie podobne do tej z udziałem Lubitza też się niejednokrotnie zdarzały wcześniej.

"wprost pokazuje negatywnych "bohaterów " w dobrym świetle" cooooo? Pokaż mi chociaż jednego bohatera negatywnego, który został ukazany w dobrym świetle - ok, nie ma takiego, więc nie musisz pisać, ale na przyszłość wypadałoby się zapoznać z pojęciem satyry, bo jeśli go nie znasz, to nawet nie masz pojęcia jak TV pierze Twój mózg.

ocenił(a) film na 5
Lumpi

Nie ten temat, sorry.

ocenił(a) film na 5
Lepaca_Set

Nazbyt się angażujecie. Niektóre (zwłaszcza jedna) historie są paskudne i żenujące, ale to czy mogą być inspiracją do czegokolwiek jest kwestią poszczególnego przypadku. Inspiracją do przemocy może być nawet i amerykańska komedia romantyczna :)

ocenił(a) film na 8
Lepaca_Set

Która wg Ciebie najbardziej paskudna i żenująca, bo mnie zaciekawiłeś :)?

ocenił(a) film na 5
asinkai

Ta z reklamą samochodu ;)

Zresztą w ogóle ten film jest przeceniany; widać marketing zrobił swoje.

Lepaca_Set

Z reklama samochodu? :-) Zasadniczo w trzech epizodach jest pokazana/wymieniona jakas marka samochodu..:-) Teraz pytanie ktora byla reklama a ktora nie....bo zaden samochod nie konczy dobrze - jesli mozna tak powiedziec :-)

ocenił(a) film na 10
KhyraVolain

A świat był takim spokojnym miejscem przed wynalezieniem kinematografii... ech..

ocenił(a) film na 10
KhyraVolain

Przekaz podprogowy występuje gdy przekazywane są ukryte treści, poprzez krótkie (jednoklatkowe) treści umieszczane w filmie, lub "zaszyfrowane" w przekazie dźwiękowym.
W tym filmie nie występował.

KhyraVolain

Tacy ludzie jak ty KhyraVolain, nie powinni mieć możliwości rejestrowania się na filmwebie, a w szczególności komentowania.

ocenił(a) film na 1
qrak_2

tez moge to samo powiedziec o Tobie - ze nie wolno Ci sie wypowiadać poniewaz mi nie odpowiada Twoj gust. chyba jesteś chory :D pomysl . jest wolnosc slowa. nie kazdemu taki film musi sie podobać. gdzie jest tolerancja ?

ocenił(a) film na 9
KhyraVolain

Myślę ... jestem pewien, że swoją przygodę z filmem powinnaś zakończyć na Coralgolu.

ocenił(a) film na 6
KhyraVolain

Jesteś chora psychicznie, a twoje podejście jest szkodliwe, chciałabyś żyć w jakiejś dystopii, gdzie nie ma wolności słowa i tworzenia. Mam nieodparte wrażenie, że jesteś jedną z tych osób upośledzonych przez "postępową pseudotolerancję", każdy odpowiada za swe czyny, obwinianie filmów za swe błędy jest po prostu głupią wymówką.

ocenił(a) film na 6
KhyraVolain

Że ty jesteś upośledzona to ok, ale straszne, że jest was więcej (mówię o twoich znajomych).

użytkownik usunięty
KhyraVolain

Gdyby objerzał PIątek Trzynastego - latałby z nożem, gdyby Teksańską Masakrę z piłą mechaniczną? :D

ocenił(a) film na 9
KhyraVolain

Masz rację, w kinach powinny lecieć wyłącznie teletubisie.

ocenił(a) film na 1
LEGIA_WARSZAWA_MISTRZ

sam jestes teletubis

ocenił(a) film na 9
KhyraVolain

Oj już nie denerwuj się tak:) Czytając Twoje wpisy można by pomyśleć, że zazwyczaj oglądasz filmy familijne i animowane. Żeby odgrodzić się od progowych przekazów, przemocy itd. Tymczasem z tego co widzę, to większość filmów sam oglądałem czy bym chętnie obejrzał, a lubię krwiste kino;) Ocen nie będę komentował, bo co człowiek to inny gust i zupełnie inna ocena tego samego filmu, człowieka czy wydarzenia.
Ostatnio oglądałem film "Pogrzebany". Amerykanin porwany w Iraku budzi się zakopany w trumnie gdzieś na pustyni. Po jakimś czasie zacząłem myśleć, że nie powinni kręcić takich filmów. Kolejna inspiracja dla czyniących zło. Podobne opinie słyszałem po zamachu na WTC. Uważam że terrorystom czy psychopatom nie brakuje chorych fantazji. Palenie żywcem, topienie w klatkach i inne okrutne zbrodnie są na Bliskim Wschodzie na porządku dziennym. I bez kina dają sobie niestety doskonale radę. W końcu najpierw były zbrodnie, a dopiero znacznie później pojawiło się kino w życiu człowieka;) Moim zdaniem film to film. Jeśli ktoś chce czynić zło, to będzie to robił, bez względu na to czy powstał film na podobny temat, czy nie. Zresztą życie nieraz przerosło fantazje reżyserów czy pisarzy. Oglądanie wyłącznie teletubisiów mogłoby popchnąć niektórych ludzi do naprawdę złych czynów;) Frustracja;) A tak to jakieś krwiste kino, katharsis i można słodko spać;)

ocenił(a) film na 1
LEGIA_WARSZAWA_MISTRZ

jesli Nimfomanka, Syndrom Eboli , I saw devil, Raped by an angel cala seria (Jiang jian zhong ji pian zhi zui hou gao yang ) Twoim zdaniem to filmy familijne to masz naprawde dziwne spostrzeżenia...( dla niewiedzących same gwalty morderstwa i kanibalizm pojawia sie wszech obecnie w tych pozycjach)
pozatym tak poprostu napisalam i moze to prawda ze pilot sie wzorowal ale ludzie oczywiscie uogólniają i przesadzaja - juz kazdy glupoty pisze robi wielka afere jak bym niemal twórce filmu do sądu podala , nie podobal mi sie film i tyle w temacie, powiedzialam co mysle a agresja ukazana w tym filmie byla co najmniej dyskusyjnie wpływająca na widzow. nawet nie wiecie jaki wplyw maja na was rzeczy ktore czytacie i ogladacie. nie mowie nieee nie ogladaj bo bedziesz taki sam ale jesli osoba slaba psychicznie i wrażliwa na pewne bodźce bedzie takie filmy ogladac, zostawi to ślad w jej psychice.

ocenił(a) film na 9
KhyraVolain

Jakie filmy trzeba obejrzeć, żeby pisać takie głupoty jak Ty? Co tak strasznie wpłynęło na Twoją psychikę?

użytkownik usunięty
KhyraVolain

Bardzo trafne wnioski. Ja na przykład, swego czasu, oglądnąłem "Szczęki" /jedynkę/ Następnego dnia kupiłem pletwę rekina, podostrzyłem kły no i ... wiadomo. Niektórzy do dziś boją się kapać w jeziorze Skanda w Olsztynie. A mój szwagier - kolaska po oglądnięciu Batmana... domyślasz się - obecnie, niestety, były szwagier. Przykłady można by mnożyć, ale po co skoro sprawa jest klarowna a wnioski tak oczywiste. Ja tak pisać mądrze nie potrafię, stąd cieszę się, że w końcu ktoś umiejący pisać wyraził to co od tylu lat chodzi mi po głowie. A co do rzeczy, które czytamy, tzn., które ja czytam, to faktycznie - twój post nieźle zrył mi banię; i progowo i ponadprogowo i nawet podprogowo. SZOK!

ocenił(a) film na 8
KhyraVolain

Kanibalizm i gwałty? To jest dopiero degrengolada, takim filmom od razu 1/10 !

ocenił(a) film na 6
KhyraVolain

Daruj sobie ten pseudopsychologiczny bełkot, obwiniaj okrutną ludzką naturę, a nie fikcję.

ocenił(a) film na 6
KhyraVolain

Mam wrażenie, że jesteś trollem.

ocenił(a) film na 8
KhyraVolain

Pewnie uwazasz tez, ze gry komputerowe sa przyczyny strzelanin w szkołach xDDDDDD beka

Lepaca_Set

ciekawe czy jakiś pudelek czytał twój post... http://www.pudelek.pl/artykul/77722/niemiecki_pilot-samobojca_inspirowal_sie_arg entynskim_filmem/

datina69

Pamiętam jak dziennikarze gazeci uporczywie szukali wątku polskiego i jak się radowali, gdy namierzyli, że rodzina jakiegoś Polaka zginęła w tej katastrofie. Później jakoś już nie brandzlowali się, gdy podano nazwisko pilota samobójcy ;-)

ocenił(a) film na 10
Lepaca_Set

A widzicie ! Jednak Pan Andreas Lubitz z German Wings był w porządku gościem :)

ocenił(a) film na 9
Lepaca_Set

dokladnie, film na czasie

ocenił(a) film na 8
Lepaca_Set

Na dodatek i Pasternak, i Lubicz mają słowiańskie nazwiska.
Przypadek? Nie sądzę.

SiIverin

Buahahaha :D

Lepaca_Set

Proroczy film... nawet nazwisko się niby zgadza,... taki lajf!

ocenił(a) film na 7
Lepaca_Set

Ale tego, że pierwsza historia zawiera aż nazbyt wyraźne nawiązania do "Zagubionych" (nie ma raczej wątpliwości, że reżyser oglądał ten serial), to już nikt nie zauważył???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones