PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306287}
7,7 9 022
oceny
7,7 10 1 9022
Ekspres bohater futbolu
powrót do forum filmu Ekspres - bohater futbolu

bardzo słaby film wręcz nudny a lubię filmy na faktach o sporcie w porównaniu z takimi
filmami jak "Miracle", "Invincible", "Greatest Game Ever Played" czy już nawet bez faktów ale
zgrabny "Youngblood", "Replacements", to zwyczajna nędza

Nie wiem jak ten film może mieć 8 toż to film na słabą 5 nawet nie jest.

ocenił(a) film na 6
markin

Ja dałem 6/10 Niech mu będzie, bo poruszał ważne tematy. Ciekawa historia, tylko źle opowiedziana.

ocenił(a) film na 9
markin

No co Ty ? wyobraź sobie że dałem 9/10 ;o O gustach sie chłopie nie dyskutuje. Nieporszują CIĘ TAKIE filmy Twój problem

Mayhem91

właśnie się o gustach dyskutuje tak ci zlasowali mózg, że powtarzasz te bzdury publicznie

ocenił(a) film na 9
markin

Nie wiem jak taki film nie może poruszyć przeciętnego widza. Film ukazuje walkę człowieka do postawionego sobie celu, mimo tylu przeszkód jakie napotyka, więc komentarze, że nudny jest są bezsensu. Jak Ci się nudzi to po co bierzesz się za oglądanie dramatów, włącz sobie film akcji.

Bercikk96

a tandetnie będzie pasowało ? Film jest tandetny pod każdym względem tak aktorskim jak i scenariuszowym. Nie dość, że tandetny to jeszcze nudny. Każdy kto cokolwiek robi walczy z wieloma sprawami w swoim życiu, otoczeniu i się poświęca.
Randy co sobie włączać pozostaw swoim dzieciom.

Problem w tym, że ja nie jestem przeciętny a film jest nudny i tandetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones