PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 235
ocen
6,9 10 1 199235
5,9 14
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

Dozwolony do lat 15,

ocenił(a) film na 1

starsi mogą wytrzymać tylko kilka minut

ocenił(a) film na 8
jawor61

widziałeś cały film czy tylko te wspomniane kilka minut?

ocenił(a) film na 1
maly_leju

Kilkanaście minut i jak dla mnie o te kilka za długo.

ocenił(a) film na 8
jawor61

to jakim prawem ocieniasz film skoro go nie widziałeś? nie chodzi tu o tą ocenę 1 rozumiem może się nie podobać ale nie widziałeś to nie oceniaj. może jutro ocenisz jakiś film na 10 bo gra tam twój ulubiony aktor? ten sam nonsens...
nie, nie rozumiem takich ludzi.

ocenił(a) film na 2
maly_leju

Dokładnie,jest to bezczelne ignoranctwo.

ocenił(a) film na 8
jawor61

15 lat nie mam już od dawna i jakoś jestem w stanie spokojnie wytrzymać cały film, doskonale się przy tym bawiąc.

Kisamcia

Doskonale się bawisz przy gołych facetach na plaży? Żałosne, jak tamta scena.

ocenił(a) film na 8
mlik

Wyjmij jedną scenę z całego filmu i na jej podstawie oceniaj całość. A tak! Przy okazji nie można już wyrazić swojego zdania bez obrażania przy tym innych. No tak, pewnie, w końcu jesteś " w internetach" i w taki sposób podwyższasz swoją niską samoocenę. ;*

Kisamcia

Co ty bredzisz, czy coś ciebie zabolało?

ocenił(a) film na 8
mlik

Naucz się czytać ze zrozumieniem (ponoć uczą tego od podstawówki), a potem zadawaj pytania.

Kisamcia

ok, może masz okres, bo sama nie wiesz co piszesz

Kisamcia

I tak jesteś śmieszna, nie martw się

ocenił(a) film na 8
mlik

Wiem co piszę ale niestety Ty tego nie rozumiesz, no nic, nie ubolewam i niczym się nie martwię, dzięki za troskę. :)

ocenił(a) film na 8
jawor61

Gościu ten film jest dozwolony dopiero od 16 lat haha :)

ocenił(a) film na 1
PawelFX

No tak, masz pewnie 17 lat , jesteś starszy, bo się cieszysz gdy w spożywczym sprzedadzą Tobie piwo.

ocenił(a) film na 8
jawor61

Raz mam więcej niż 17 lat, dwa myślisz, że jeśli sobie sprzedawca chce zarobić to patrzy komu to sprzedaje ? alkohol może kupić nawet 10 letnie dziecko klient to klient i trzy w zasadzie to nie wiem o co ci chodzi według prawa to ci twoi 15 latkowie tego filmu nawet nie moga oglądać.

ocenił(a) film na 7
jawor61

Nie będziesz mi mówić co mam robić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones