PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739774}
5,9 14 881
ocen
5,9 10 1 14881
4,5 17
ocen krytyków
Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
powrót do forum filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Polecam

ocenił(a) film na 7

To jest to czego szukam w filmie śmiech,dobra muzyka i trochę przemyśleń po wyjściu z kina. Polecam !

ocenił(a) film na 1
dorotab2

Dla mnie decydowanie najgorszy polski film ostatnich lat. Aktorska sztuczność niektórych postaci razi straszliwie. Do tego, co chwilę w kinie słychać był różne oznaki znużenia widzów. Dodam, że na sali nie było gimbazy, większość ludzi miało dobrze po 30-50 lat. Fajnie, że Ci się podobał, u mnie w kinie po seansie słuchając dyskusji ludzi (po filmie wyglądających w większości jakby ich ktoś skatował) nie odnotowałem ani jednego dobrego komentarza. Dominowały zwroty w rodzaju "żenujący", "sztuczny", "nudny" i jeszcze "co do cholery twórcy chcieli nam przekazać?? ". Co do przemyśleń po seansie, naprawdę nie wiem co takiego można myśleć, film nie miał w sobie nic, jedyny plus to fajna rola Pszoniaka (ale czy mogło być inaczej ??) i świetna muzyka. Po seansie byłem naprawdę zdruzgotany, liczyłem na ciekawą historię...

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

Tego samego dnia obejrzałam "Córki dancingu"(według mnie masakra) i dużo lepiej się bawiłam na Excentrykach. Oczywiście nie jest to arcydzieło, ale nasze ostatnie komedie były żenujące, a na tej trochę chichotałam. A co do niewielkich przemyśleń, to wiesz, głównie o czasach, w których jazz był zakazany i w wszystko co pochodziło ze zgniłego zachodu :)

ocenił(a) film na 1
dorotab2

O naszych ostatnich komediach nie ma co mówić ;) Między innymi dlatego bardzo liczyłem, że ten film mnie urzeknie, zwłaszcza, że jazz jest mi bliski. Pewnie moja ocena się z czasem zmieni, jestem świeżo po seansie, jednak realizacja filmu straszliwie mi nie podeszła :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones