PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 224
oceny
6,1 10 1 79224
4,8 14
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Nic ciekawego.

ocenił(a) film na 5

Szczerze mówiąc, tak szeroka tematyka, jaką jest świat komiksowych bohaterów, zasługuje na coś więcej. Wprawdzie film jest poprawny, efekty specjalne niezłe, ale bardzo mało w nim akcji. Niby jest "czarny charakter", ale zanim zaczął swą mroczną działalność, to film się skończył :/ ... Można było z tego zrobić coś ciekawszego, bo historia ma potencjał. No i ten dubbing, totalna porażka. Ogólnie film średni, choć z tendencją malejącą.

ocenił(a) film na 7
zai83

Zgadzam się ,ostatnio odświeżyłem sobie filmy gdzie w każdym gra kilku superbohaterów/mutantów czyli X-men ,Watchmen,Avengers i Fantastyczna czwórka i niestety ten ostatni jest najsłabszy.W dodatku jest najbardziej dziecinny....

simon3333

a wszystko przez ten głupi dubbing ;/

ocenił(a) film na 6
Heller1304

Haha, no nie wierzę. Obniżać ocenę filmu przez dubbing? To obejrzyj bez dubbingu. Dubbing w takich filmach to podwójne morderstwo tytułu: nie tylko zabija oryginalną lwią część strony audio dzieła, ale dodatkowo zatrudnia kiepściutkich aktorów, którzy absolutnie każdą kwestię wypowiadają z entuzjazmem i radością godną radosnej bajki dla najmłodszych.

Voytash89

Dobrze się czujesz? Oceniłem film na: słownie: siedem. Osobiście uważam, że sam film nie dorasta do poziomu innych filmów Marvela, ale znowu też nie jest aż tak kiepski, żeby nie dało się go obejrzeć. Po za tym film obejrzałem z napisami polskimi. A następnym razem pisz pod właściwym komentarzem osoby, która cię urzekła.

ocenił(a) film na 6
Heller1304

Wolne żarty. Oczywiście, że pisałem pod właściwym komentarzem - pod twoim. Ty, jak i cała reszta, płaczecie na dubbing.

A, i na przyszłość: zapoznaj się z opcjami Filmwebu. Serio, to nie jest takie trudne, zaznaczyć opcję by inni na forum widzieli twoje oceny. Jasnowidzami nie jesteśmy.

ocenił(a) film na 6
zai83

Jak dla mnie obejrzeć można, ale nigdy osobiście nie przepadałem za TYMI bohaterami.
Co prawda akcja jest w miarę fajna, nie nudzi itp.
Na wielki plus zasługuje postać Dooma.
Bardzo wierny oryg. a nie to co dzieje się w podobnych tego typu produkcjach, że główne postacie są inaczej wykonane niż ich komiksowi odpowiednicy.
No ale tutaj się udało.
Doom na plus.
Oraz bardzo ciekawa ostateczna walka.
Trwająca ile ? 5min.
To mi się też podobało.
Walka zakończyła się szybko i konkretnie.
Kolejny plus.
Jeszcze kiedyś obejrzę napewno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones